› imprezy
00:29 / 28.11.2013

Taniec nowoczesny z mamą lub tatą

Taniec nowoczesny z mamą lub tatą

fot. nadesłane

W najbliższą sobotę, 30 listopada Centrum Tańca Promyk zaprasza na kolejne zajęcia – Mamo, tato zatańcz ze mną! To doskonała okazja do wspólnej zabawy dla dzieci i ich rodziców, a także sposób na aktywne spędzenie sobotniego popołudnia.

Dzieci mają niespożytą energię, potrzebują ruchu, a pogoda za oknem nie zachęca do spacerów dlatego warsztaty taneczne to dobry sposób na aktywne spędzenie czasu. Wartością dodaną jest to, że ten czas można spędzać wspólnie – bawiąc się i ucząc pod okiem instruktora.

- Na zajęciach na pewno nie zabraknie ruchu – mówi instruktor Katarzyna Łukaszewska. – Pomysł tanecznych warsztatów dla dzieci i rodziców sprawdził się. Dzieci przy rodzicach są bardziej otwarte i czują się bezpiecznie, a rodzice szybciej przy swoich pociechach wyzbywają się oporów i chętniej się bawią.

Zajęcia Mamo, tato zatańcz ze mną! to możliwość rozwoju wyobraźni, zdolności ruchowych u dzieci oraz poczucia rytmu, a także pogłębienia więzi dziecko-rodzic. Na warsztatach organizatorzy gwarantują nie tylko dużo ruchu, ale też świetną zabawę i dobrą energię bo taniec wyzwala endorfiny czyli hormony szczęścia, potrzebne w każdym wieku.

Zajęcia odbędą się w sobotę, 30 listopada 2013, w godz. 16:00 – 17:00. Centrum Tańca „Promyk”, ul. Browarna 80.

Bilet do nabycia w kasie CSE Światowid, pl. Jagiellończyka 1. Koszt to 15 zł (rodzic + dziecko) oraz 20 zł (rodzic + 2 dzieci).

Zyta Wrzos

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%