› bieżące
20:00 / 02.02.2014

Targi Ślubne po raz VIII w Elblągu. Zobacz zdjęcia oraz film

Targi Ślubne po raz VIII w Elblągu. Zobacz zdjęcia oraz film

fot. Konrad Kacprzak

Zastanawiasz się nad suknią ślubną? Poszukujesz dodatków, cateringu, zespołu? Potrzebujesz videofilmowania lub sesji zdjęciowej podczas ślubu? Każdą z tych kwestii można było rozwiązać już dziś podczas VIII Elbląskich Targów Ślubnych.

Targi stały się tradycją. Raz do roku hala MOS przy ul. Kościuszki w Elblągu staje się ślubnym centrum. Wszystkie lokalne oraz ogólnopolskie firmy zajmujące się szeroko pojętym tematem ślubów i wesel prezentuje swoje produkty i usługi. Tak naprawdę podczas jednych targów można zaplanować swój najważniejszy dzień w życiu w najdrobniejszym detalu. Począwszy od wyboru sukni ślubnej, przez garnitury, dodatki do nich, gastronomię, obrączki a kończąc na zespole muzycznym oraz oprawie świetlnej i wyborze miejsca na wesele.

Ponadto na scenie można było ujrzeć prezentację zarówno sukien ślubnych jak i wieczorowych. Trzeba przyznać, że zrobiły one piorunujące wrażenie - nie tylko na męskiej części odwiedzających halę MOS.

Jeżeli mowa o odwiedzających - było ich mnóstwo. Tuż pod sceną, na ustawionych przez organizatorów krzesełkach nie było wolnego miejsca. Pomiędzy stanowiskami, co widać na filmie, ciężko było swobodnie przejść. Jednym słowem - frekwencja dopisała.

Wiele osób nie wyszło z targów z pustymi rękoma. A to wszystko właśnie dzięki firmom i konkursom przeprowadzanym na scenie. Do wygrania była m.in. kolacja dla dwojga, zniżki na sukienki u wybranego wystawcy lub darmowa sesja zdjęciowa.

Zapraszamy serdecznie do naszej relacji z tego magicznego wydarzenia.

9
0
oceń tekst 9 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 22