› prezentacje
17:03 / 20.11.2012

Tartak Jagodno – najlepsi w swoim fachu

Tartak Jagodno – najlepsi w swoim fachu

Mający swoją siedzibę pod Elblągiem Tartak Jagodno, już od 22 lat zajmuje się przemysłowym przerobem drewna. Firma wykonuje projekty konstrukcji drewnianych typu altany, wiaty, patia wraz z przygotowaniem materiału do zamontowania. Realizuje indywidualne projekty zarówno typowe jak i nietypowe.

Tartak Jagodno jest firmą rodzinną, która rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. Posiada bogatą ofertę asortymentową. Specjalizuje się głównie w produkcji elementów konstrukcyjnych więźb dachowych i domów szkieletowych.

Tartak ma w swojej ofercie m.in. deski elewacyjne, podłogowe i boazeryjne, przeznaczone do wykończenia zewnętrznego domów w konstrukcji szkieletowej jak również domków letniskowych, altan i innych zastosowań według upodobań klientów.

Firma oferuje impregnację elementów konstrukcyjnych metodą zanurzeniową. Stosuje profesjonalne środki od ochrony drewna konstrukcyjnego. Posiadamy także w ofercie drewno opałowe bukowe oraz wiązki opałowe z drewna iglastego.

Tartak w Jagodnie proponuje również swoim klientom trzcinę, jako materiał pokrycia dachowego domów mieszkalnych i garaży. Dach kryty strzechą stanowi naturalny izolator, który zapobiega dużym wahaniom temperatury wewnątrz budynku niezależnie od warunków od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz.

Tartak Jagodno
Elbląg 2 82-310, ul. Jagodno 1
tel. (55) 234 28 21
tel. (55) 234 93 81
www.tartak-jagodno.pl
biuro@tartak-jagodno.pl------------------------------------------------------------ artykuł sponsorowany --------------------------------------------------

7
0
oceń tekst 7 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 8