› daj znać
12:54 / 21.06.2018

Tęczowy weekend w Elblągu sposobem na promocję miasta? ONR protestuje

Tęczowy weekend w Elblągu sposobem na promocję miasta? ONR protestuje

23 i 24 czerwca Elbląska Grupa na rzecz osób LGBT+ Pryzmat wraz ze Stowarzyszeniem Tolerado organizują w Elblągu Tęczowy Weekend. W sobotę i niedzielę w Hotelu Elbląg odbędą się bezpłatne warsztaty wzmacniające dla osób LGBTQ i sojuszników, a także pokazany zostanie film "Boys", po seansie którego przedstawicielki Stowarzyszenia Tolerado poprowadzą dyskusję z uczestnikami i uczestniczkami. Wydarzenie otrzymało dofinansowanie ze środków Stowarzyszenia Lambda Warszawa w ramach Funduszu Stonewall. Przeciwko Tęczowemu Weekendowi w Elblągu zaprotestowali członkowie ONR w Elblągu, którzy wystosowali do naszej redkacji list. 

Na ulicy Stary Rynek zostanie postawione stoisko informacyjne organizatorów. Początkowo warsztaty LGBTQ miały odbyc się w Ratuszu Staromiejskim. Ostatecznie zmieniono miejsce na Hotel Elbląg, znajdujący się przy tej samej ulicy.

Członkowie ONR oprotestowali to wydarzenie twierdząc, ze wartości, które będą na nim promowane powodują rozkład cywilizacji europejskiej oraz jej podatność na wpływy islamu.

W liście, który otrzymaliśmy możemy przeczytać, co następuje:

Jak możemy dowiedzieć się z jednego z elbląski portali internetowych w najbliższy weekend nasze miasto będzie miejscem kampanii propagandowej gejowskiego lobby.

 

Mamy mieć do czynienia między innymi z obrzydliwym filmem propagującym pożądliwość dwóch młodych pederastów oraz z jakimiś bliżej nieokreślonymi warsztatami – prowadzonymi przez gwiazdę środowisk lgbtq, na których Bóg wie co będzie się działo.

 

Obóz Narodowo-Radykalny w Elblągu, jako organizacja strzegąca kultury i tradycji naszych dziadów i pradziadów w zdrowym, chrześcijańskim duchu, stanowczo sprzeciwia się tego rodzaju praktykom i wzywa mieszkańców naszego miasta do nie brania udziału w tej niezdrowej imprezie oraz do wyrażenia swego protestu i oburzenia w tejże sprawie, np. w mediach społecznościowych.

 

Pojawiły się w sieci także głosy, że jest to świetny sposób na promocję miasta. Otóż nie! Grzech szanowni Państwo i jego propagowanie oraz zachęcanie doń nie jest metodą promocji stolicy Żuław.

 

Widzimy, co dzieje się na Zachodzie. Jak osłabiona przez lewackie i gejowskie organizacje cywilizacja europejska tam upada na rzecz cywilizacji islamizmu, który nomen omen w pewnym momencie zwyczajnie zamorduje tam wszystkich gejów, lesbijki i ateistów. Nie godzimy się i nie pozwolimy na degenerację Polski i naszego miasta.

 

Tego typu imprezom mówimy stanowcze NIE! Polska jest krajem chrześcijańskim, gdzie kultywuje się wartości narodowe i tradycje rodzinne w zdrowej z naturą konfiguracji.

 

Zostawcie Elbląg i naszą Ojczyznę w spokoju! Zrozumcie wreszcie, że orientacja seksualna jest prywatną sprawą każdego obywatela i nie mamy ochoty godzić się na narzucanie nam i naszym dzieciom waszych obrzydliwych dla nas zachowań i poglądów. Czy to podczas parad, czy to warsztatów, czy Bóg wie czego jeszcze.

 

koordynator Oddziału ONR w Elblągu (Brygada Warmińsko-Mazurska) Edward Orzechowski

20
0
oceń tekst 20 głosów 100%