› bieżące
11:25 / 05.05.2013

TEDE na energetycznym koncercie w Elblągu. Zobacz zdjęcia

TEDE na energetycznym koncercie w Elblągu. Zobacz zdjęcia

3 maja, godzina 20.00, Elbląg, klub Energy Club. To właśnie tutaj wszyscy zebrani mogli zrobić sobie zdjęcie, porozmawiać i przede wszystkim posłuchać jednego z najbardziej wybitnych raperów w Polsce. W naszym mieście wystąpił TEDE.

Jacek Graniecki występujący pod pseudonimem artystycznym TEDE zagrał dla elbląskiej publiczności na sam koniec majówki. Tłumów nie było, aczkolwiek - jak stwierdziła sama gwiazda koncertu - klimat wieczoru był naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Przed główną gwiazdą wieczoru publiczność została rozgrzana przez elbląskiego muzyka - Kwasa. Poza nimi wystąpili także Kuchcik, Vider & Kraska oraz Onija Music. Wszyscy znakomicie zabawiali publiczność, zachęcali do wspólnego rapowania i pokazywali ten styl muzyki na najwyższym poziomie.

Warto wspomnieć o zachowaniu samej gwiazdy wieczoru. TEDE bezz problemu zgadzał się na rozdawanie autografów na płytach, robieniu wspólnych zdjęć. Znalazł też niejednokrotnie czas na krótkie rozmowy z zainteresowanymi. Na pewno w taki sposób przybliżył publiczność do swojej osoby.

Podsumowując: było naprawdę warto. Tak naprawdę każda osoba, która się znalazła na ul. Akacjowej, w klubie Energy nie miała czego żałować. Nie pozostaje nic innego, jak tylko liczyć na więcej tego typu imprez w naszym mieście.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu TEDE.

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 12