› konkursy
09:47 / 30.01.2013

Tego jeszcze nie było. Wygraj w elblag.net darmowy kurs prawa jazdy!

Tego jeszcze nie było. Wygraj w elblag.net darmowy kurs prawa jazdy!

Chciałbyś nauczyć się prowadzić samochód, ale nie masz funduszy, by zapisać się na kurs prawa jazdy? Przypominamy, że w naszym konkursie możesz wygrać darmowy kurs na „prawko” w Ośrodku Szkolenia Kierowców Pasik. Co należy zrobić, aby stać się jego zwycięzcą? O tym poniżej. Nadal możesz wysłać swoje zgłoszenie. Warto spróbować.

Elblag.net wspólnie z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców Pasik ogłasza konkurs, w którym do wygrania będzie  bezpłatny kurs prawa jazdy. Fundatorem nagrody jest OSK Pasik.

Szkoła istnieje od 1996 roku. Od tego czasu wyszkoliła setki kierowców w różnych kategoriach. Ośrodek posiada profesjonalną kadrę instruktorską i doskonałe zaplecze dydaktyczne w trzech miastach: Ostródzie, Olsztynku i Elblągu. Współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami i instytucjami, dokładając starań, aby jakość świadczonych przez nią usług stała na jak najwyższym poziomie. Jako priorytet w swoich działaniach OSK Pasik stawia nie tylko uzyskanie przez kursanta uprawnień, ale również kształtowanie postaw przyszłych kierowców, szczególnie w dziedzinie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Zainteresowani? Zatem do dzieła. Nasz konkurs ma wymiar edukacyjny, stąd zadaniem jego uczestników będzie nagranie filmiku (np. telefonem komórkowym, aparatem cyfrowym bądź innym nośnikiem), przedstawiającego wykroczenie lub łamanie przepisów przez kierujących w ruchu drogowym. Jeżeli będziesz świadkiem zdarzenia typu kolizja, wypadek, nieprawidłowe parkowanie, przejazd na czerwonym świetle, wymuszenie pierwszeństwa lub wyprzedzanie w nieprawidłowy sposób, nie zawahaj się użyć swojego telefonu. Im więcej filmików nagrasz, tym większe masz szanse na zdobycie nagrody. O nic się nie martw. Przesłany przez ciebie filmik będzie przez nas obrobiony, w taki sposób, że nie będzie na nim widać twarzy kierowców ani numerów rejestracyjnych pojazdów.

Wszystkie przesłane przez uczestników konkursu filmy, zostaną opublikowane na serwisie elblag.net i poddane głosowaniu. Autorzy dwóch najlepszych filmów, które zdobędą najwięcej głosów czytelników, zostaną nagrodzeni. Pierwszą nagrodą jest bezpłatny kurs prawa jazdy w OSK Pasik, z kolei drugą nagrodą jest 50% rabat na kurs prawa jazdy w OSK Pasik.

Filmy, ze zgłoszeniami należy przesyłać e-mailem na adres: konkursy@elblag.net W tytule maila prosimy wpisać „OSK Pasik”, a w treści swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu komórkowego do kontaktu. Nagrania można przesyłać do końca stycznia 2013 r. W lutym ruszy głosowanie na najlepszy film, które potrwa do końca miesiąca. Wówczas też podamy wyniki konkursu.

Uwaga! Wysyłany plik (film) należy umieścić w folderze skompresowanym (rar, zip).

Kliknij aby pobrać regulamin konkursu

14
3
oceń tekst 17 głosów 82%

Zdjęcia ilość zdjęć 10