› konkursy
12:51 / 01.12.2012

Tego w Elblągu jeszcze nie było. Przed nami mega konkursy, których wartość przekracza 90 tys złotych!

Tego w Elblągu jeszcze nie było. Przed nami mega konkursy, których wartość przekracza 90 tys złotych!

Wraz z otwarciem Elbląskiej Multiplatformy Internetowej www.elblag.net, oprócz nowych rozwiązań, ciekawych artykułów tematycznych, przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Już w najbliższych dniach ogłosimy szereg mega konkursów, o których w Elblągu na pewno będzie głośno. Ciekawi jesteście, co dla Was przygotowaliśmy? Usiądźcie wygodnie.

 
Tylko u nas będzie możliwość wygrania 12 kursów na prawo jazdy w ciągu 12 miesięcy o łącznej wartości ok. 18 tys złotych.  Mało? To czytajcie dalej...
 
Przeglądając inne lokalne i ogólnopolskie serwisy, nigdzie wcześniej nie ogłoszono konkursu o tak kompleksowej organizacji wydarzenia, jakim jest wesele. Pary, które  wkrótce zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu, będą miały niepowtarzalną okazję zawalczyć o „Wesele Marzeń” na łączną kwotę 40 tysięcy złotych. Serduszka zabiły Wam szybciej? Wcale się nie dziwimy...:)
 
Jest też coś dla fanów motoryzacji. Pamiętacie słynny konkurs Pimp my ride? Również na łamach naszego serwisu, stworzymy Wam okazję do „Metafurozy”, czyli metamorfozy Twojej fury. Także i tu łączna wartość nagrody może zaprzeć dech w piersiach. Za 20 tysięcy złotych, Twoja stara fura odmieni się niczym karoca baśniowego Kopciuszka.
 
I jeszcze konkurs niespodzianka. Tu napiszemy tylko tyle, że będzie on przeznaczony TYLKO dla Pań, które marzą o nowym wyglądzie „atrybutów kobiecości”. Wartość tego konkursu to 15 tysięcy złotych.
 
Dla tych, którzy już zacierają ręce, możemy dodać, że obecnie trwa kilka ciekawych zabaw konkursowych, m.in. „Jędrne ciało od Bella Med” (www.kobieta.elblag.net) i „Nakręć filmik i wygraj wydech do swojego auta” (www.moto.elblag.net). Fundatorem nagrody moto, jest firma Tłumiki Vakieć.
 
Zapraszamy więc do częstych odwiedzin i wzięcia udziału w mega konkursach elblag.net! 
28
1
oceń tekst 29 głosów 97%