› bieżące
08:28 / 13.02.2013

Tej niecodziennej zabawie przyświeca cel charytatywny. Przyjdź na bal i pomóż

Tej niecodziennej zabawie przyświeca cel charytatywny. Przyjdź na bal i pomóż

Fundacja Dlaczego Pomagam oraz BOS HOUSE MUSIC zapraszają gorąco wszystkie dzieci wraz z rodzicami na Charytatywny Bal Karnawałowy dla Dzieci, który odbędzie się 15 lutego o godz. 17 w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek 25. Dochód uzyskany ze sprzedaży cegiełek wesprze najbardziej potrzebujące rodziny dzieci niepełnosprawnych. Dzięki dużej frekwencji podczas ostatniego balu organizowanego z okazji Mikołajek, Fundacja uzyskała prawie 1800 złotych. 

Fundacja Dlaczego Pomagam to dość młoda organizacja, która swoją działalność rozpoczęła we wrześniu ubiegłego roku. Od tamtego czasu aktywnie wspiera niepełnosprawne dzieci, organizując na ich rzecz liczne inicjatywy. - Praktycznie raz w miesiącu udaje nam się coś zorganizować - komentuje Anetta Szczepińska, Prezes Fundacji. Tym razem będzie to Bal Karnawałowy. Przewidujemy około 100 zgłoszeń - dodaje organizatorka.
 
- Bal Karnawałowy skierowany jest przede wszystkim do dzieci  w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, którym zapewnimy niesamowite atrakcje - zachęca Anetta Szczepińska.
Na balu zawitają goście z krainy Misia i Rysia, wybierzemy Króla i Królową Balu, będzie zabawa taneczna z udziałem animatorów, odjazdowe karnawałowe konkursy z nagrodami, licytacje unikalnych przedmiotów i losowanie nagród - wylicza organizatorka balu.
 
Tej niecodziennej zabawie przyświeca cel charytatywny, którym jest wsparcie najbardziej potrzebujących rodzin dzieci niepełnosprawnych z Elbląga. Każdy zakupiony bilet to cegiełka pomocy chorym dzieciom.
 
Jednak Fundacja Dlaczego Pomagam nie poprzestaje na tym, co już jest. W najbliższym czasie planujemy zorganizować dwa koncerty z okazji Dnia Kobiet - zdradza Anetta Szczepińska. Jeden w Elblągu (8 marca), drugi w Pasłęku (7 marca).  Również w marcu będziemy wspierać akcję Dnia Dawcy Szpiku dla półtorarocznej Jagódki, chorującej na rzadki typ białaczki. Wstępnie akcję zaplanowaliśmy na 23 marca - wyjaśnia Prezes Fundacji. 
 
Rezerwacja biletów na Bal wyłącznie telefonicznie: 792 991 129
 Cena biletów:
 Dziecko - 5 zł (od 3 do 12 lat)
 Osoba dorosła: 10 zł
 
 Bal został objęty honorowym patronatem Grzegorza Nowaczyka Prezydenta Elbląga.
2
0
oceń tekst 2 głosów 100%