› bieżące
10:08 / 30.09.2016

Teraz każdy może być Top Chef w swojej kuchni! Dzięki nowej promocji w Mrówce ul.Grunwaldzka 2

Teraz każdy może być Top Chef w swojej kuchni! Dzięki nowej promocji w Mrówce ul.Grunwaldzka 2

Od września wśród artykułów kuchennych, które można nabyć w Sklepie PSB Mrówka Elbląg ul. Grunwaldzka 2, znalazły się produkty firmy Ambition. Wszystkie dostępne w sklepie akcesoria kuchenne biorą udział w popularnych produkcjach telewizyjnych, takich jak "Top Chef" czy "Ugotowani".

AMBITION to aktywnie rozwijana od blisko 12 lat marka polskiej spółki DAJAR, lidera dystrybucji produktów AGD, mebli ogrodowych oraz profesjonalnych artykułów dla branży HoReCa w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Tylko w minionym roku firma sprzedała ponad 55 milion produktów, w tym 1 milion w ramach organizowanych programów lojalnościowych, osiągając kilkudziesięcioprocentowy wzrost dynamiki sprzedaży. Do ostatecznych odbiorców z oferty DAJAR trafiło w ubiegłym roku między innymi ponad 3,2 miliona kubków oraz 2,5 miliona patelni.

Produkty firmy Ambition to doskonała jakość wykonania, trwałość i solidność, która pozwala im przetrwać lata. To także ciekawe wzornictwo, które może zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Są to produkty łączące w sobie najlepszą jakość w najbardziej przystępnej cenie. Opinie użytkowników potwierdzają, że trwałe wyposażenie kuchni nie musi być domeną wyłącznie drogich marek z segmentu premium.

Jakiś czas temu otrzymałam w prezencie patelnię tej firmy. Jestem z niej bardzo zadowolona. Nic nie przywiera, bardzo długo utrzymuje temperaturę, pobiera mało tłuszczu. To jest najlepsza patelnia jakiej używałam i chętnie spróbowałabym innych produktów tej firmy

- mówi pani Agnieszka, zadowolona klientka.

Artykuły firmy Ambition dostępne będą aż do końca grudnia.PSB Mrówka Elbląg ul. Grunwaldzka 2 (teren Giełdy Elbląskiej)

sklep czynny od poniedziałku do niedzieli (pon-sob 7-21, niedziela 9-19)

Facebook: www.facebook.com/MrowkaElblag

 

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%