› konkursy
14:30 / 18.12.2012

The Doors na wielkim ekranie. Konkurs nierozstrzygnięty

The Doors na wielkim ekranie. Konkurs nierozstrzygnięty

19 grudnia o godz. 20.00, Multikino zaprasza na koncert legendarnej grupy The Doors z 1968 roku z Hollywood Bowl. Zostanie on zaprezentowany w odświeżonej wersji. Fani zespołu uczestniczący w wydarzeniu usłyszą wcześniej nieprezentowane utwory. Z racji tego, że na konkurs nie otrzymaliśmy żadnych zgłoszeń, konkurs pozostaje nieroztrzygnięty.

Koncert The Doors zarejestrowano 5 lipca 1968 roku w Hollywood Bowl. 26 lat temu kwartet zaprezentował wielką formę, a krążące do tej pory zapisy uznane zostały za najlepsze koncertowe materiały w historii The Doors. Fani zespołu uczestniczący w wydarzeniu usłyszą wcześniej nieprezentowane utwory. 
 
Legendarny występ zespołu został odświeżony, ścieżka dźwiękowa na nowo zmiksowana i zmasterowana z taśm zachowanych przez Bruce'a Botnicka, producenta i inżyniera dźwięku który współpracował z The Doors. Jak zapewnia Ray Manzarek, klawiszowiec The Doors - „Poczujecie się tak jakbyście stali z nami na scenie w Hollywood Bowl". 
 
Bilety w cenie 20 zł można nabyć w kasach biletowych oraz online na www.muliktino.pl. Dzięki voucherom z Fan Page’a Multikino Polska bilety będzie można kupić za 15 zł. 
 
Wydarzenie The Doors: Live at the Bowl można zobaczyć w kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Silver Screen Łódź, Poznań 51, Rybnik, Rumia, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Poznań Malta, Szczecin, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż, Zabrze, Warszawa Złote Tarasy.
W ramach akcji Środy z Orange klienci mają możliwość zakupu na to wydarzenie 2 biletów w cenie 1. Po wysłaniu SMS-a o treści FILM pod numer 241 otrzymują w odpowiedzi kod uprawniający do odebrania biletów na środowy seans kinowy. 
 
Więcej informacji można znaleźć na stornie www.multikino.pl
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%