› bieżące
10:44 / 10.11.2014

The Lollipops w Elblągu. Wygraj bilety na koncert

The Lollipops w Elblągu. Wygraj bilety na koncert

fot. nadesłane

14 listopada br. w naszym mieście w Pubie Sąsiedzi wystąpi zespół The Lollipops. Dla naszych Czytelników mamy dwa zaproszenia na ten koncert. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie.

Koncerty olsztyńskiej grupy to wybuchowa mieszanka rock'n'rollowej werwy, filmowego klimatu i psychodelicznych odskoków. Wszystko to podane w gęstej atmosferze gitarowego zgiełku, pulsującego basu i mocnych bębnów, okraszonych śpiewem charyzmatycznej wokalistki Kasi Staszko. Jest to mocna pozycja dla wszystkich fanów takich artystów jak PJ Harvey, Nick Cave czy Queens Of The Stone Age.

Zespół debiutował w 2011 r. albumem „Hold!", z którego pochodzi szerzej znany singiel pt. „Good Girl". Album wyraźnie odwoływał się do gitarowego grania w stylu lat '50 i '60 i zdobył ogromne uznanie wśród krytyków i słuchaczy. W 2014 r. pojawił się drugi album pt. „Miniatures", na którym zespół pokazał się z bardziej emocjonalnej strony. Jest na nim mniej przebojowych piosenek, ale poprzez umiejętne wyważenie hałasu i spokoju jednocześnie on głębiej wciąga słuchacza.

W wersji koncertowej te utwory zyskują jeszcze więcej, kiedy widzimy piątkę muzyków na scenie, w obłokach dymu, porozumiewających się niemalże bez słowa i czerpiąc wyraźną frajdę z grania przed publicznością.

Koncert rozpocznie się o godzinie 21:00. Bilety w cenie 15 zł.

Dla naszych Czytelników mamy dwa zaproszenia na koncert. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Z jakim znanym artystą zespół wystąpił podczas 11. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu? Na prawidłowe odpowiedzi czekamy pod adresem e-mail: konkursy@elblag.net do 13 listopada, do godz. 13.00. O wygranej poinformujemy mailowo.

5
0
oceń tekst 5 głosów 100%