› bieżące
22:34 / 05.03.2022

The Voice Kids. Wielki powrót Marcelego Józefowicza (+ wideo)

The Voice Kids. Wielki powrót Marcelego Józefowicza (+ wideo)

fot. The Voice Kids

W ubiegłej edycji The Voice Kids po występie elblążanina nie odwrócił się żaden fotel. Tym razem sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. 13-letniego wykonawcę z Elbląga pragnął mieć w swoim składzie każdy z trenerów. 

Marceli Józefowicz zaśpiewał piosenkę z repertuaru Kamila Bednarka pt. „Spragniony”. Cleo, Dawid Kwiatkowki, jak również Tomson i Baron byli pod wrażeniem nie tylko występu, ale i determinacji młodego artysty, który nie zraził się ubiegłorocznym występem i postanowił spróbować jeszcze raz. Z sukcesem.

– To jest przykład tego, żeby się nie poddawać – podsumował występ Marcelego Dawid Kwiatkowski, którego drużynę ostatecznie wybrał elblążanin. 

Marceli Józefowicz jest wszechstronnie uzdolniony i niezwykle pracowity. Śpiewa w zespole wokalnym Diamenty Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu oraz tańczy w Elbląskim Klubie Tańca „Jantar”. Jego partnerką na parkiecie jest Patrycja Jankowska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 19 w Elblągu. Para wielokrotnie stawała na podium. Marceli (w parze z Patrycją Jankowską) jest aktualnym mistrzem Polski w kategorii juniorów młodszych w tańcach standardowych, wicemistrzem Polski juniorów młodszych w tańcach latynoamerykańskich. Obecnie w kategorii „Junior I” w rankingu DanceSport Europe (DSE) para znajduje się na 6. miejscu w tańcach standardowych oraz 8. miejscu w tańcach latynoamerykańskich w Europie. To nie wszystko. Elblążanin jest aktorem Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, w którym gra główną rolę w spektaklu „Księga Dżungli”.

Zobaczcie występ Marcelego

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%

Powiązane artykuły

Wielki sukces Marcelego Józefowicza! Wychowanek MDK gra główną rolę w Teatrze Muzycznym w Gdyni

20.10.2020 komentarzy 2

25 października 2020 r. na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni będzie miała miejsce oficjalna premiera musicalu „Księga dżungli”, która pierwotnie...