› bieżące
07:42 / 13.10.2013

To My pokazujemy Elbląg. Zobacz, gdzie będą nasze kolejne kamery w mieście

To My pokazujemy Elbląg. Zobacz, gdzie będą nasze kolejne kamery w mieście

fot. elblag.net

Sukcesywnie montujemy kolejne kamery w różnych częściach miasta. Wszystko po to, aby nasi Czytelnicy mogli obserwować co dzieje się w Elblągu. Docelowo nasz serwis będzie posiadał wkrótce 20 kamer rozlokowanych w najważniejszych częściach miasta. To jednak nie koniec...

Multiplatforma Miejska elblag.net od początku istnienia rozwija również intensywnie dział związany z kamerami on-line. Umożliwiamy naszym Czytelnikom obserwowanie tego, co dzieje się w najważniejszych punktach naszego miasta. Warto podkreślić, że jesteśmy jedynym portalem w Elblągu, który posiada własne kamery w mieście.

Już teraz nasi Czytelnicy mogą obserwować zmagania piłkarzy na stadionie, elbląskie lodowisko, postępy prac na terenie CH Ogrody, ul. Nowowiejską oraz jej skrzyżowanie z ul. Dąbka. Mamy również kamery na ul. Grunwaldzkiej, Fabrycznej, Garbary, Żeromskiego, Słonecznej, na pasażu przy ul. Hetmańskiej. Można też obserwować, co dzieje się na parkingu hali Elzam czy na Pl. Jagiellończyka. Nasze kamery pokazują również trzy miejsca w Malborku.

To jednak nie koniec. Docelowo do końca 2013 r. serwis elblag.net będzie umożliwiał korzystanie naszym Czytelnikom z 20 kamer. W 2014 r. dojdzie kolejnych 16.

Gdzie w najbliższym czasie znajdą się nasze kamery? Będziemy mogli obserwować, co dzieje się na marinie w Jachtklubie, na basenie miejskim, w okolicach Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego (parking i ul. Królewiecka), skrzyżowanie ulic: Ogólna, Odrodzenia, Dąbka, wydarzenia w Centrum Sportowo-Biznesowym przy ul. Grunwaldzkiej. Planujemy także uruchomienie kolejnej kamery w Malborku.

Nasze kamery można znaleźć tu: http://kamery.elblag.net/

Warto być z nami codziennie, ponieważ to elblag.net pokazuje, co dzieje się w Elblągu.

 

15
2
oceń tekst 17 głosów 88%