› zapowiedzi
10:27 / 29.05.2016

To największy zlot w tej części regionu!

To największy zlot w tej części regionu!

fot. https://www.facebook.com/carsgolffp/?fref=photo

Wielokrotnie na naszych łamach wspominaliśmy, że chętnie zobaczylibyśmy zlot motoryzacyjny z prawdziwego zdarzenia. Na szczęście, ktoś pomyślał podobnie jak my. Już za kilkanaście dni dni, w czerwcowy weekend, na polu golfowym Sand Valey Golf Resort w Pasłęku odbędzie się pierwsza edycja Golf&Cars Chillin Weekend 2016. Kibicujemy inicjatywie z całych sił!

Elbląg motoryzacją stoi, ale, niestety, nie za wiele osób potrafi wykorzystać możliwości zarówno naszego miasta jak i wielu firm z branży moto. Na szczęście znalazły się dwie, które postanowiły wyłamać się z tego grona: mowa o Annie Samsel reprezentującej agencję reklamową DGM oraz Pawle Bukato, który od wielu lat związany jest z szeroko pojętą sceną motoryzacyjną.

Przejdźmy do konkretów. Zlot odbędzie się w czerwcowy weekend, od 17 do 19 z zaznaczeniem, że główna część wydarzenia zaplanowana jest na sobotę, 18 czerwca. Impreza jest skierowana do posiadaczy samochodów wszystkich marek, lecz, aby wjechać na teren imprezy, trzeba wysłać zgłoszenie i przejść rygorystyczną selekcję. Dzięki temu impreza nie tylko zwiększa swój prestiż, ale też „zwykli” zwiedzający mogą być pewni co do jakości maszyn.

Zgłoszenia można przesyłać na: zgloszenia@golfandcars.pl UWAGA! Zgłoszenia można przesyłać do końca maja.

Szereg zaproszonych partnerów i sponsorów gwarantuje szereg konkursów i nagród. I tak, według wstępnych założeń, znajdzie się miejsce na najniższe auto zlotu, strefę „Show&Shine”, najgłośniejszy wydech, zawody WRC – czyli wszystko to, co motoryzacyjne tygryski kochają najbardziej.

To nie wszystko. Wszelkie szczegóły na temat partnerów i sponsorów (i przygotowanych przez nich atrakcji) można znaleźć na facebookowym wydarzeniu 

Zlot, co oczywiste, będzie również dostępny dla zwykłych zwiedzających. Bramy otworzą się w sobotę, w godzinach od 12 do 19 a koszt wejścia to symboliczne 5 zł.

Z przyjemnością możemy poinformować, że

Gazeta internetowa elblag.net objęła patronat medialny nad wydarzeniem.

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%