› bieżące
14:32 / 21.03.2014

Tragiczny wypadek na drodze w kierunku Tolkmicka! Jedna osoba nie żyje!

Tragiczny wypadek na drodze w kierunku Tolkmicka! Jedna osoba nie żyje!

fot. Bartłomiej Ryś

Doszło do tragicznego wypadku tuż za zjazdem na Jelenią Dolinę w kierunku Próchnika. Zderzyły się dwa samochody osobowe marki seat i ford.

Ford Escort jechał od strony Elbląga, natomiast Seat Ibiza z przeciwnej. Po zderzeniu pojazdów ford uderzył w drzewo prawą stronę. Seatem podróżowały dwie młode osoby, natomiast fordem starsze małżeństwo. 71-letnia kobieta z forda zmarła na miejscu. Kierowca forda 76-letni mężczyzna i pasażerka seata z ciężkimi obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Na miejscu pracują 2 jednostki straży pożarnej, pogotowie i policja, prokurator, biegły z zakresu medycyny i technicy kryminalni. Przyczyna wypadku nie jest znana, trwają prace nad ustaleniem.

Ruch zablokowany jest obustronnie i przez będzie jeszcze przez conajmniej dwie godziny. Zorganizowano objazd przez Próchnik. Inspekcja Ruchu Drogowego i Policja kierują ruchem drogowym.

Wstępne wyniki badania wykazały, że kierowcy byli trzeźwi, ale to potwierdzą dopiero badania krwi. 

Ze względu na dobro osób poszkodowanych i ich rodzin w przypadku wydarzeń drogowych komentarze pod artykułem są ściśle moderowane. Prosimy o zachowanie kultury.

10
0
oceń tekst 10 głosów 100%

Powiązane artykuły

Znamy szczegóły wypadku na drodze w kierunku Tolkmicka. Dlaczego Seat zjechał na lewy pas?

25.03.2014 komentarzy 7

Co było przyczyną śmiertelnego wypadku na drodze w kierunku Tolkmicka? W tym momencie prowadzone są dodatkowe działania policji zmierzające do ustalenia sprawcy....

Zdjęcia ilość zdjęć 23