› polityka
18:31 / 04.12.2015

Tragiczny wypadek pod Pieniężnem. Nie żyje 19-letni mężczyzna

Tragiczny wypadek pod Pieniężnem. Nie żyje 19-letni mężczyzna

fot. PSP Braniewo

Kolejna tragedia na drodze. Wczoraj( 3.12) w pobliżu Pieniężna osobowe auto, którym podróżowało 2 młodych mężczyzn uderzyło w drzewo. W wypadu zginął 19-letni mieszkaniec Braniewa.

Do wypadku doszło kilkanaście minut po godz. 22:00 na drodze powiatowej Pieniężno-Pakosze. Z niewyjaśnionych przyczyn samochód zjechał na przeciwny pas drogi, a następnie bokiem od strony pasażera uderzył w przydrożne drzewo. Pojazdem podróżowało dwóch młodych mężczyzn.

Po przybyciu na miejsce, strażacy przy wykorzystaniu narzędzi hydraulicznych, usunęli odkształcone elementy konstrukcyjne pojazdu, wykonując dostęp do uwięzionych osób. 19-letni mieszkaniec Braniewa nie przeżył wypadku. Drugi mężczyzna podróżujący autem trafił do szpitala.

Na czas prowadzonych działań oraz czynności dochodzeniowych ruch na drodze powiatowej został zablokowany. Na miejscu wypadku skierowano strażaków-ochotników z Pieniężna, strażaków z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Braniewie, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policjantów, którzy wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia.

Źródło: TVBraniewo

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%