› sport
16:41 / 03.08.2019

Treningi i relaks

Treningi i relaks

Taniec, wycieczki oraz różne atrakcje czekają młodych tancerzy na obozie sportowym, który rozpoczyna się 3 sierpnia w Iławie. Uczestnikami obozu będą chłopcy i dziewczęta czynnie uprawiający sportowy taniec towarzyski z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”. 

Obóz realizowany będzie w Zespole Szkół im. Bohaterów Września 1939r w Iławie w terminie 3-12.08.2019.  Organizatorem jest Stowarzyszenie Jantar. 

Obóz to doskonała okazja dla rozwoju ich zainteresowań, uzdolnień oraz możliwość poprawienia kondycji. Tancerze mają możliwość udziału w kompleksowym i profesjonalnym programie taneczno– wypoczynkowym. Intensywne treningi realizowane w atmosferze zabawy i lata bardzo dobrze wpływają na poprawę umiejętności tanecznych i atmosferę w klubie. To także dobra szkoła na pokonywania własnych barier, nauka samodzielności i działania w grupie

  – mówi Joanna Karpiuk, koordynator zadania. 

Obóz to czas aktywności fizycznej. Codziennie odbywać się będą zajęcia z zakresu tańców standardowych i latynoamerykańskich oraz liczne rozgrywki sportowe. Co roku, harmonogram jest bardzo napięty i bogaty w różne obozowe atrakcje. W programie zaplanowane są dyskoteki, przejażdżki konne, ogniska, zabawy, wycieczki oraz konkursy, na których dzieci będą miały szansę wykazać się talentami wokalnymi, plastycznymi i umiejętnościami orientacji w przestrzeni. Nie zabraknie wyjść nad jezioro, gdzie uczestnicy chętnie korzystają ze sprzętu wodnego. 

Obóz realizowany jest w ramach projektu „Summer Dance Camp” dofinansowanego jest ze środków Gminy Miasta Elbląg.

Zyta Wrzos, Centrum Spotkań Europejskich Światowid
Centrum Tańca Promyk
ul. Browarna 80, Elbląg
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%