› imprezy
14:47 / 15.11.2012

Trwa Jesienny Salon Muzyki Elektronicznej

Trwa Jesienny Salon Muzyki Elektronicznej

Jesienny Salon Muzyki Elektronicznej (27.10 – 21.12) to wielkie święto dla Fanów różnych odmian muzyki klubowej. Jesienny salon wystartował 27.10 w miejscu o solidnej klubowej tradycji, a skończy się 21.12 imprezą Końca Świata. Po drodze świetna zabawa będzie nam towarzyszyła między innymi na Nowej Holandii w Andrzejki!

Zapraszamy na ponad dwumiesięczny Jesienny Salon Muzyki Elektronicznej adresowany do wszystkich tych, którzy w czasie wolnych jesiennych chwil nie dają ponieść się melancholii i wybierają aktywny wypoczynek przy muzyce.

Innowacyjny Pomysł Prezydenta Grzegorza Nowaczyka to świetna propozycja na jesienne wieczory dla Naszych mieszkańców. Jesienny Salon Muzyki Elektronicznej powstał z myślą o ożywieniu jesiennego życia mieszkańców, wspierając szeroko rozumianą kulturą muzyki elektronicznej. W programie cyklu znajduje się większość z najlepszych okazji do wspólnej zabawy o tej porze roku m.in. Halloween, Andrzejki, Mikołajki, ułożone w interesujących propozycjach adresowanych do odbiorców od latino – flamenco, przez analogowe brzmienie housu, minimalu, trance’u, kończąc na chill - oucie i muzyce ambitnej.

Wystąpią Cube Van Gibe, Dj Nazz, Mici, Party vs. Stylez, Fever & Hefaisto, a wraz z nimi niezwykle żywiołowa Grupa Artystyczna „Confetti” składająca się z energicznych prezenterów, muzyków i animatorów, którzy wspólnie poprowadzą fantastyczną zabawę. Podczas gdy całości kompozycyjnej dopełnią elementy dekoracyjne, w wyjątkowy nastrój uczestników wprowadzać będą rozmieszczone na obiektach światła, dające efekt przepięknych kolorów podczas zabawy.
Na fanów tej muzyki czeka wiele atrakcji dodatkowych, takich jak warsztaty muzyczne oraz
pokazy.

Imprezy w ramach Jesiennego Salonu Muzyki Elektronicznej:
29.11 – Andrzejki (Nowa Holandia, 15.00 – 20.00)
8.12 – Mikołajki (Klubokawiarnia Starovka, start 19.00)
21.12 – Koniec Świata (Bollywood Bowling, start 19.00)

5
0
oceń tekst 5 głosów 100%