› bieżące
06:29 / 27.03.2013

Trwa rozbudowa Centrum Handlowego Ogrody. Jak przebiegają prace budowlane?

Trwa rozbudowa Centrum Handlowego Ogrody. Jak przebiegają prace budowlane?

fot. Konrad Kosacz/elblag.net

1 lutego ruszyły prace budowlane w ramach rozbudowy Centrum Handlowego „Ogrody”. Jej pierwszy etap, który potrwać ma do kwietnia, polega na modernizacji obiektu w obrębie istniejącego budynku. Efekty prac są już widoczne. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z prac budowlanych.

Harmonogram rozbudowy i modernizacji elbląskich „Ogrodów” został ustalony w grudniu ubiegłego roku. Prace, zgodnie z planem, wystartowały na początku lutego. Ich pierwszy etap polega na częściowej modernizacji aktualnego budynku centrum, która potrwa do końca kwietnia. Rozbudowa nie oznacza jednak całkowitego zamknięcia centrum.

Do zakończenia całej inwestycji funkcjonować będzie hipermarket Carrefour. Podczas drugiego etapu prac otwierane będą również kolejne punkty handlowe w modernizowanej części obiektu, tak iż do końca rozbudowy działalność będzie prowadziło blisko 30 sklepów. Dzięki temu, mimo prac budowlanych, "Ogrody" nadal będą dostępne dla klientów, choć w częściowo ograniczonej formie.

Kolejny etap projektu, czyli dobudowanie nowego budynku, zakończy się otwarciem nowego obiektu w 2014 roku. Jak już wcześniej informowaliśmy, w nowych "Ogrodach" znajdą się między innymi: H&M, salony marek należących do grupy LPP, New Yorker, RTV Euro AGD, Deichmann, Rossmann czy Orsay, a także McDonald's, multipleks oraz liczne restauracje i kawiarnie.

6
0
oceń tekst 6 głosów 100%

Powiązane artykuły

Nie będzie rozbudowy Centrum Handlowego Ogrody? Sprawdzamy informację

11.05.2013 komentarzy 15

Według naszych, niepotwierdzonych jeszcze informacji, rozbudowa Centrum Handlowego Ogrody może nie dojść do skutku. Wszystko przez podmokły teren, na którym...

Zdjęcia ilość zdjęć 22