› bieżące
07:12 / 25.04.2014

Trwa rozbudowa Ogrodów. Będą utrudnienia w ruchu na Dąbka

Trwa rozbudowa Ogrodów. Będą utrudnienia w ruchu na Dąbka

Firma Budowlano-Drogowa MTM S.A. informuje, że w dniu 28.04.2014 roku zamierza rozpocząć roboty budowlane i w związku z tym nastąpi zmiana organizacji ruchu w obrębie rozbudowywanego CH Ogrody ul. Płk Stanisława Dąbka na odcinku od ul. Wiślickiej do ul. Odrodzenia.

W związku z powyższym zostanie zamknięte połączenie z ul. Wiślicką (od ul. Płk Stanisława Dąbka). W ul. Płk Stanisława Dąbka od strony CH Ogrody zostanie zamknięty (zewnętrzny) prawy pas ruchu oraz od strony sklepu Biedronka zostanie zamknięty (zewnętrzny) prawy pas ruchu. Ruch w tym rejonie odbywać się będzie wewnętrznymi pasami ruchu przy zachowaniu przejezdności na skrzyżowaniu ul. Płk Stanisława Dąbka z ul. Węgrowską oraz pozostawiony będzie dojazd do parkingu centrum handlowego.

Utrudnienia w ruchu na powyższym odcinku będą trwały do drugiej połowy czerwca 2014 r. Wszelkie zamiany w organizacji ruchu będą przekazywane na bieżąco.

- Prosimy o wzmożoną ostrożność w korzystaniu z drogi i przestrzeganie znaków tymczasowej organizacji ruchu. Przepraszamy kierowców za utrudnienia – informuje Rafał Maliszewski z biura prasowego prezydenta. -

Departament Realizacji, Inwestycji i Dróg Urzędu Miejskiego informuje, że w związku z podłączeniem rozbudowywanego Centrum Handlowego Ogrody do otaczającej sieci ulic miejskich w Elblągu wykonawcą robót będzie firma budowlano drogowa MTM S.A. z siedzibą w Gdyni.

 

9
0
oceń tekst 9 głosów 100%