› bieżące
13:04 / 31.12.2013

Trwają przygotowania do zabawy sylwestrowej. Zobacz na żywo

Trwają przygotowania do zabawy sylwestrowej. Zobacz na żywo

W noc sylwestrową władze miasta zapraszają do wspólnej zabawy sylwestrowej, która w tym roku organizowana będzie na Bulwarze Zygmunta Augusta. Przygotowania bulwaru do zabawy można śledzić na żywo, dzięki kamerze.

Zabawa zacznie się o godz. 22:00. Jednak już teraz rozpoczyna się przygotowanie Bulwaru do tej największej miejskiej zabawy sylwestrowej.

Postęp prac można śledzić za pomocą kamery internetowej:

http://kamery.elblag.net/kamery/bulwar-zygmunta-augusta,189

O godzinie 23:00 wystąpi zespół ROAN. Jak podaje wikipedia.org, ROAN, to polski zespół rockowy, założony w 1991 roku w Solcu Kujawskim. Zadebiutował w 1991 roku w Jarocinie. W roku 1996 nagrał swój największy przebój, "Ten zimowy czas", zaśpiewany wspólnie z m.in. Andrzejem Piasecznym, Andrzejem Krzywym z De Mono i Nazarem. Twórczość i muzyka zespołu została doceniona nie tylko w Polsce ale i po za granicami kraju. Zespół koncertuje i wydaje swoją muzykę w Chinach, USA.

Ten pełnoletni zespół, bo w 2009 ukończył 18 lat na scenie artystycznej, w swoim dorobku posiada wiele znanych kompozycji, i przebojów takich jak: "Ten zimowy czas", "Majkrofon", "Na krawędzi", "Podnieś głowę", czy "Soundcheck". O północy prezydent przekaże elblążanom życzenia, a po pokazie fajerwerków mieszkańcy naszego miasta będą mogli dalej bawić się przy muzyce elektronicznej.

3
1
oceń tekst 4 głosów 75%