› dzieci i rodzina
14:08 / 05.05.2013

Trwają zgłoszenia do obozu tanecznego w Iławie

Trwają zgłoszenia do obozu tanecznego w Iławie

Wakacje to czas wypoczynku i dużo wolnego czasu. Warto już teraz pomyśleć o tym jak wypełnić ten czas dziecku. Jedną z propozycji jest obóz taneczny „Postaw na taniec” organizowany przez Stowarzyszenie „Jantar”.

- Obóz taneczny łączy ze sobą zabawę, naukę oraz aktywny wypoczynek – mówi Prezes Stowarzyszenia, Magdalena Czarnocka – Kaptur. – W czasach, gdzie dzieci mają coraz mniej ruchu takie taneczne wakacje to sposób na zaszczepienie w nich nawyku codziennej aktywności, a może i nowej pasji. Do udziału zapraszamy dzieci, które już tańczą oraz takie, które do tej pory nie miały z tańcem styczności.

Obóz będzie miał charakter szkoleniowo – taneczny, a tematem przewodnim będzie nauka tańca towarzyskiego. W obozie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Obóz zostanie zrealizowany w Zespole Szkół Budowlanych, przy ul. Kopernika 8 w Iławie w terminie 19-28 lipca. W kompleksie szkolnym mieści się internat, stołówka, sale sportowe, aule oraz dwa boiska. Dodatkowym atutem jest położenie szkoły w pobliżu jeziora Jeziorak, co ułatwi korzystanie z kąpieli wodnych i słonecznych.

W programie szkolenia przewidziane są codzienne zajęcia z zakresu tańców standardowych i latynoamerykańskich. Poza zajęciami tanecznymi organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji: dyskoteki, ogniska, wyjście do aquaparku, rozgrywki sportowe, zabawy integracyjne. Zabawie i rekreacji będą towarzyszyć również wycieczki.

Wszystkie zorganizowane zajęcia będą przeprowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską (finaliści Mistrzostw Świata) oraz osoby z uprawnieniami pedagogicznymi.

Szczegółowe informacje o obozach, uzyskać można pod numerem telefonu: 55 611 01 30/40, 609 977 220 oraz poprzez maila: promyk@swiatowid.elblag.pl.

Karty obozu oraz druk na dofinansowanie można pobrać w biurze Centrum Tańca „Promyk” przy ul. Browarnej 80 w Elblągu lub ze strony Centrum Tańca „Promyk” w zakładce obozy taneczne. Na karty zgłoszeń czekamy do 30 czerwca.

Autor: Zyta Wrzos

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%