› zapowiedzi
07:43 / 15.03.2016

Trzeci Elbląski Festiwal Muzyki Beznadziejnej i Żenującej w pubie Sąsiedzi

Trzeci Elbląski Festiwal Muzyki Beznadziejnej i Żenującej w pubie Sąsiedzi

W sobotę 19 marca w pubie Sąsiedzi przy ulicy 1-go Maja 48 odbędzie się już trzecia edycja Elbląskiego Festiwalu Muzyki Beznadziejnej i Żenującej.

Czego można spodziewać się podczas imprezy? Do końca nie wiadomo, ale na pewno nie zabraknie porządnej dawki satyry, specyficznego humoru oraz mniej lub bardziej prześmiewczej muzyki.

A ją serwować będą:

Hondacivic, która opowie kto jedzie na karuzeli, The Pale Ass zaśpiewają dlaczego im pęka głowa, na dyskotekową podróż w okolice Jegłownika zabiorą nas Francesco Fallucio i DJ Mauricjo,
Barbakan Kupały zmieni na chwilę klub w black metalową ucztę, a od Macieja Szewczyka dowiemy się, które piwo jest najgorszym jakie widział świat.
Ponadto wystąpią jeszcze: Hektokotylus(Depresive pogan country z elementami muzyki klasycznej) oraz Michał Kołpuć(Poezja śpiewana w rytmach disco), o których nie wiadomo za wiele.
Dodatkowo odbędą się również liczne konkursy z nagrodami. Festiwal rozpocznie się o godzinie 18:02, bilety w cenie 4.99 zł będą dostępne do nabycia w klubie w dniu koncertów. Fotorelacje z poprzednich edycji, oraz najnowsze informacje dostępne są na facebookowym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1674744899462226

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%