› bieżące
11:45 / 19.11.2021

Trzeci triumf Jarlem w GP 3x3

Trzeci triumf Jarlem w GP 3x3

fot. MOSIR Elbląg

WAITW Grand Prix Elbląga w koszykówce 3x3 trwa. W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 12 odbył się trzeci turniej w ramach rozgrywek. Najlepszą ekipą okazało się po raz kolejny Jarlem, ale na boisku było także kilka niespodziewanych rezultatów.

8 drużyn rywalizowało w środowym turnieju. Gra toczyła się w dwóch grupach, a 4 najlepsze składy w klasyfikacji głównej zostały rozstawione. W grupie A ekipy Jarlem i Amatorów stoczyły pojedynek o pierwsze miejsce w tabeli, czyli prawo gry w finale turnieju. Faworyt wygrał 17:10, także za sprawą obecności Przemka Zamojskiego, który znów postanowił pomóc kolegom w zdobyciu punktów. W grupie B natomiast znakomitą formę pokazał zespół DDDMS, który poczyna sobie coraz lepiej w rozgrywkach. Ekipa ta wygrała w grupie wszystkie spotkania, także z rozstawionymi Żniwiarzami i My Tylko Pobiegać.

O trzecie miejsce rywalizowali Amatorzy z My Tylko Pobiegać, ale przegrali jednak po emocjonującym spotkaniu 9:14. Pojedynek o zwycięstwo w turnieju był popisem faworytów. Drużyna Jarlem pokazała festiwal skutecznych rzutów, powiększając przewagę w tabeli głównej. W grupie pościgowej jest jednak wielu kandydatów do podziału nagród, więc w kolejnych turniejach każdy pojedynek będzie kluczowy w walce o jak najwyższą lokatę w imprezie. Szczegóły turnieju, a także galeria zdjęć, dostępne są na stronie mosir.elblag.eu.

Tekst i fot. MOSiR

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%