› zapowiedzi
14:49 / 24.07.2013

Trzy filmy premierowo na ekranach kin sieci Multikino

Trzy filmy premierowo na ekranach kin sieci Multikino

fot. http://loadpaper.com/

Już 26 lipca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo „Wolverine” z Hugh Jackmanem, komedię sensacyjną „RED 2” oraz horror „Obecność”.

„Wolverine” opowiada o najpopularniejszym bohaterze serii „X-Men”. Akcja filmu rozgrywa się we współczesnej Japonii. Logan (Hugh Jackman), 100-letni mutant znany jako Wolverine, jedzie do Kraju Kwitnącej Wiśni, w którym nie był od czasów II wojny światowej, by stawić czoła Jakuzie i samurajom. Niespodziewanie będzie musiał uciekać w towarzystwie pięknej i tajemniczej spadkobierczyni. Przebędzie trudną drogę, która wyczerpie go zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. Na nowo odkryje w sobie bohatera i zmierzy się nie tylko z potężnymi wrogami, ale i własną przeszłością. Skrzyżuje swoje pazury z adamantium z samurajskimi mieczami i napotka na swojej drodze miłość oraz zdradę. Przekona się, jak wysoką cenę płaci się za nieśmiertelność. Film Jamesa Mangolda („Wybuchowa para”, „Spacer po linie”) wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

„RED 2” to wyładowana po brzegi akcją i humorem komedia sensacyjna, stanowiąca kontynuację świętującej sukcesy na całym świecie opowieści o emerytowanym agencie specjalnym CIA, Franku Mosesie (Bruce Willis) i jego nietypowej grupie kolegów po fachu. Do fantastycznej obsady z części pierwszej, na czele z Brucem Willisem, Mary Louise Parker, Johnem Malkovichem oraz Helen Mirren dołączyli Anthony Hopkins i Catherine Zeta-Jones. Tym razem Frank zbiera elitarną ekipę agentów specjalnych, by namierzyć zaginione przenośne urządzenie nuklearne. Śmiertelnie niebezpieczna misja sprawi, że Frank i jego szalony zespół specjalny wylądują w Paryżu, Londynie oraz Moskwie. Przeciwnicy będą posiadać więcej ludzi oraz sztuk broni, więc żeby uratować świat przed zniszczeniem, bohaterowie będą musieli użyć swojej nieprzeciętnej inteligencji, oldskulowych umiejętności, zaufać sobie nawzajem oraz – co może najtrudniejsze – po prostu przeżyć.

„Obecność” opowiada prawdziwą historię Eda i Lorraine Warrenów, światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. Zmuszeni do konrfontacji z potężnym demonem, Warrenowie stają przed najbardziej przerażającym przypadkiem w ich życiu. Akcja filmu rozgrywa się na początku lat 70. XX wieku. Za kamerą stanął James Wan, reżyser „Piły”, „Dead Silence” i „Naznaczonego”. W parę demonologów wcielili się zaś Patrick Wilson („Watchmen. Strażnicy”) i Vera Farmiga („W chmurach”).

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%