› poradnik
16:58 / 12.02.2015

Tuning samochodowy - projektory ledowe

Tuning samochodowy - projektory ledowe

Koniec zimy jest początkiem zabawy dla miłośników tuningu samochodowego. Dzisiejszy rynek oferuje nieskończoną ilość rozwiązań dla ich czterokołowych zabawek. Jedne są kosztowne i pracochłonne, inne tanie, proste w montażu i dające często równie ciekawy efekt.

Taki efekt, przy stosunkowo niedużym nakładzie pracy, można osiągnąć projektorami ledowymi, które po otwarciu drzwi oświetlają podłoże atrakcyjnym logotypem marki samochodu. Jest to świetne rozwiązanie tuningowe, przeznaczone do montażu drzwiach i w tym miejscu całkowicie legalne, czego nie można powiedzieć o wszystkich akcesoriach tuningowych, w które chcielibyśmy „ubrać” nasze auto.

Nasza firma stara się prowadzić jedynie legalne rozwiązania, aby nasi Klienci nie byli sprowadzeni na ziemię przez diagnostę podczas przedłużania ważności dowodu rejestracyjnego, czy choćby policyjny patrol. Oprócz legalności ważna jest też jakość oferowanego przez nas produktu. Wykonanie i komponenty zapewniają długi i bezawaryjny czas pracy, a zastosowanie przy produkcji nowoczesnej techniki LED gwarantuje niskie zużycie energii. Każdy z kompletów (2 szt.), które mamy w sprzedaży, zawiera też wiertło potrzebne do prawidłowego zamontowania zestawu.

Oczywiście istnieje możliwość montażu takich projektorów w naszym salonie, do czego serdecznie zapraszamy.

Zainteresowanych większą ilością informacji oraz zakupem, zapraszamy do salonu firmy AUTORADEX w Elblągu przy ulicy Żyrardowskiej 83D. Zapraszamy również na naszą stronę www.autoradex.pl.

7
2
oceń tekst 9 głosów 78%

Zdjęcia ilość zdjęć 10