› sport
15:00 / 05.12.2016

Turniej Concordia Cup na zakończenie roku

Turniej Concordia Cup na zakończenie roku

fot. archiwum elblag.net

W najbliższą niedzielę, 11 grudnia, w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR przy al. Grunwaldzkiej rozegrany zostanie halowy turniej piłki nożnej Concordia Cup 2016. W imprezie zagra osiem zespołów składających się z chłopców z rocznika 2008 i młodszych.

Osiem zespołów podzielonych na dwie grupy będzie rywalizowało w najbliższą niedzielę podczas halowego turnieju piłki nożnej Concordia Cup 2016. Impreza, której organizatorem jest MMKS Concordia Elbląg, zorganizowana zostanie jako sportowe zakończenie roku dla dzieci z rocznika 2008 i młodszych.

- Już nie po raz pierwszy organizujemy taki turniej, który jest doskonałym przykładem, że Concordia to klub przyjazny dzieciom - informuje Marcin Szweda, trener w MMKS Concordia Elbląg. - To będzie miły sportowy akcent na zakończenie roku. Zapowiada się super zabawa i oczywiście dużo sportowych emocji. Z tego miejsca chciałbym podziękować firmom i rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację imprezy. Zapraszam oczywiście rodziców, opiekunów i całe rodziny do odwiedzenia hali i kibicowania młodym adeptom piłki nożnej.

W turnieju oprócz dwóch drużyn gospodarzy MMKS Concordia Elbląg udział wezmą następujące zespoły: dwie drużyny Akademii Piłkarskiej Piekarczyk Elbląg, AO Małdyty Olimpia Elbląg, WKRA Działdowo oraz Elbląska Szkółka Piłkarska. Rywalizację sportową zespoły rozpoczną o godz. 9:40, natomiast mecze o poszczególne miejsca rozpoczną się od godz. 13:00. Zakończenie turnieju, wręczenie pucharów oraz nagród przewidziano około godz. 14:45.

Dla uczestników turnieju organizatorzy przygotowali nagrody których fundatorami są: GO Sport ul Płk. Dąbka 152 CH Ogrody, McDonalds ul Płk. Dąbka 152 CH Ogrody, Lody Grycan ul Płk. Dąbka 152 CH Ogrody, Bank Zachodni WBK al. Grunwaldzka 2, Meble Concordia Elbląg, Multikino ul Płk. Dąbka 152 CH Ogrody. MMKS Concordia Elbląg.

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%