› dzieci i rodzina
16:15 / 03.10.2015

"U nas nic się nie kończy" - Jesienny Festyn Rodzinny w SP 4

fot. Ines Kuraś

Dziś, 3 października w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Mickiewicza odbył się Jesienny Festyn Rodzinny. Na przybyłych czekało wiele atrakcji w tym pojazdy straży pożarnej, policji i straży granicznej.

Festyn jest właściwie już naszą drugą edycją, ponieważ w ubiegłym roku pierwszy raz spotkaliśmy się z mieszkańcami, rodzicami i dziećmi naszej szkoły. To jest takie zakończenie lata, ale też otwarcie sezonu letniego, bo u nas nic się nie kończy i nic się nie zaczyna

– przyznaje Hanna Szuszkiewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej Szkoły Podstawowej numer 4.

Festyn ma na celu integracje środowiska lokalnego. Szkoła organizując festyn nie zaprasza tylko rodziców i dzieci ze swojej szkoły. Zależy im na zaangażowaniu wszystkich mieszkańców miasta.

Jakie atrakcje przygotowano?


Jak widać mamy mnóstwo atrakcji. Nasi liczni goście, którzy nas zawsze wspierają: straż pożarna, straż graniczna. Mnóstwo gier i zabaw ruchowych, malowanie twarzy, wystawa plakatów, gry na Orliku, warsztaty z robienia ludzików jesiennych, grillowane kiełbaski, zupa z dyni. Każdy znajdzie coś dla siebie

– dodaje dyrektorka szkoły.

Hanna Szuszkiewicz podkreślała, że zaangażowanie rodziców w festyn jest naprawdę ogromne. W czerwcu planowany jest Festyn z okazji Dnia Dziecka, na który Szkoła już serdecznie zaprasza.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 61