› bieżące
09:43 / 16.10.2013

Uczniowie przeprowadzą dziś ankietę o pracy elbląskiej policji

Uczniowie przeprowadzą dziś ankietę o pracy elbląskiej policji

Jak często widujemy w swojej dzielnicy policyjne patrole, kto jest naszym dzielnicowym i w końcu, czy czujemy się bezpiecznie – to tylko kilka pytań na jakie odpowiedzą ankietowani mieszkańcy Elbląga. Dziś o godzinie 10.00 „ankieterzy”, którymi są uczniowie elbląskich klas mundurowych Zespołu Szkół Technicznych rozpoczną przeprowadzanie ankiet wśród mieszkańców miasta.

W ankieterów wcielą się uczniowie elbląskich klas mundurowych Zespołu Szkół Technicznych przy ul. Grottgera. Będzie można ich spotkać w różnych częściach miasta. Ankietowani mieszkańcy zostaną zapytani m.in. o to czy wiedzą kto jest ich dzielnicowym, jak często widzą w swojej okolicy policyjne patrole oraz czy czują się bezpieczni. Ankieta liczy 12 pytań i jest anonimowa. Wyniki ankiety zostaną opublikowane po jej zakończeniu. Osoby, które ankieterzy poproszą o opinię prosimy o pozytywne podejście do badania i poświęcenie kilku minut na odpowiedzi na zadane pytania. Państwa opinia o pracy Policji pomoże doskonalić jej metody i formy działania.

Osobami upoważnionymi przez Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu do przeprowadzenia niniejszej ankiety są uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu. Każdy z uczniów ma odpowiednie upoważnienie, które ważne jest wraz z legitymacją szkolną.

1
1
oceń tekst 2 głosów 50%