› bieżące
10:21 / 21.01.2013

Uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych dla podopiecznych Fundacji Dlaczego Pomagam

Uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych dla podopiecznych Fundacji Dlaczego Pomagam

fot. Aleksander Winter

W ubiegły piątek 18 stycznia, w Sali Koncertowej Ratusza Staromiejskiego odbył się Charytatywny Koncert Noworoczny w wykonaniu uczniów IV klasy Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w Elblągu. Uczniowie podjęli akcję dobroczynną na rzecz dzieci niepełnosprawnych, podopiecznych Fundacji Dlaczego Pomagam.

Wśród publiczności nie zabrakło najmłodszych uczestników naszych fundacyjnych akcji charytatywnych, przybyłych wspólnie z całymi rodzinami oraz zaproszonych gości, którzy wysłuchali dwunastu utworów muzyki klasycznej i popularnej w wykonaniu wyjątkowego zespołu.
 
Mieliśmy możliwość podziwiać grupę utalentowanych, młodych ludzi, którzy z ogromną pasją, wyczuciem i lekkością wykonali specjalnie wybrane utwory we własnych aranżacjach.
 
Widownia przyjęła muzyków niezwykle ciepło i entuzjastycznie. Nie obyło się bez bisów i owacji na stojąco, na co z całą pewnością zasłużył cały zespół.
 
Zagrali:
Angelika Iwicka pierwsze skrzypce
Noemi Czyżewska drugie skrzypce
Klaudia Kaczmarczyk altówka
Sylwia Trendowicz wiolonczela
Miłosz Kiliński trąbka
Kamil Jędrzejewski saksofon
Bartek Halicki piano
Adrian Żukowski perkusja
Monika Rygasiewicz wokal
Ewelina Bemnarek wokal
Adrianna Dorociak wokal
 
Bartek Halicki aranżacje
Kamil Jędrzejewski aranżacje
Bartosz Krzywda aranżacje
 
Dominik Michalski akustyka
Jurek Michałowski akustyka
 
W przerwie koncertu była do dyspozycji gości kawiarenka z ciepłymi napojami i domowymi wypiekami, przygotowanymi przez uczennice i ich mamy. A Ci, którzy zapragnęli utrwalić ten wyjątkowy wieczór na fotografii, mogli wziąć udział w sesji zdjęciowej z całym zespołem.
3
0
oceń tekst 3 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 11