› bieżące
15:16 / 16.07.2014

Uderzył tak, że złamał żuchwę

Uderzył tak, że złamał żuchwę

fot. Bartłomiej Ryś

Policjanci z Elbląga zatrzymali wczoraj 38-latka, który był poszukiwany dwoma listami gończymi przez Sąd Rejonowy w Elblągu. Mężczyzna ma do odbycia karę ponad 4 lat pozbawienia wolności m.in. za przestępstwa narkotykowe. Poza tym ustalono, że ten sam mężczyzna dokonał w marcu tego roku trwałego uszkodzenia ciała Roberta K.

Wcześnie rano policjanci kryminalni na klatce schodowej przy ulicy Chełmońskiego w Elblągu zatrzymali Krzysztofa G. Mężczyzna ten od dłuższego czasu ukrywał się, gdyż po przepustce nie wrócił do aresztu i dodatkowo był poszukiwany listami gończymi do odbycia kary. Krzysztof G. ma spędzić w areszcie ponad 4 lata. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że ten sam mężczyzna w marcu tego roku kilkakrotnie uderzył pięścią w twarz Roberta K., przez co złamał mu żuchwę i doprowadził do urazu twarzoczaszki. 38-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Sprawcy może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Krzysztof G. trafił do aresztu. Teraz odpowie za uszkodzenie ciała oraz za swoje wcześniejsze przewinienia, za które był poszukiwany.

asp. Katarzyna Trochimczuk

Zespół Prasowy KMP w Elblągu

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%