› bieżące
14:33 / 13.10.2014

Urodzinowy turniej squasha już wkrótce

Urodzinowy turniej squasha już wkrótce

fot. MOSIR

Szkoła tenisa & squash SCORE oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkich graczy i kibiców squash na jedyny w województwie warmińsko-mazurskim turniej PFS kat B+. Motywem przewodnim turnieju są urodziny świetnego gracza i przyjaciela klubu - Radka.

Turniej rozegrany zostanie w sobotę 18 października, w trzech kategoriach: junior, kobiety oraz open. Start pierwszego turnieju (juniorskiego) o godz. 11.00. Następnie o godz. 14.00 na kort wyjdą kobiety, a o godz. 18.00 rozpocznie się rywalizacja w kat. open. Zgłoszenia należy przesyłać do 15 października na adres karolinaskorek@gmail.com. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, numer PFS, oraz w przypadku juniorów także datę urodzenia.

Sponsorami turnieju są: Hotel Elbląg, który ufundował nagrodę główną czyli pobyt w hotelu dla dwóch osób wraz z masażami, ML Recycling sponsor pucharów i poczęstunku, Erakiety.com sponsor nagród rzeczowych, AquaSpa Młyn, Salonik fryzjerski Emily, Spa Red Apple oraz Snailsgarden. Informacje dotyczące turnieju oraz losowania i harmonogramu gier można znaleźć na stronie internetowej www.tenis.elblag.pl.

Tekst i fot. MOSiR

5
0
oceń tekst 5 głosów 100%