› bieżące
12:37 / 10.08.2016

Urząd Miejski wreszcie zadba o social media. Pracownik poszukiwany!

Urząd Miejski wreszcie zadba o social media. Pracownik poszukiwany!

fot. Bartłomiej Ryś

Trudno zliczyć wszystkie nasze publikacje na temat kanałów social media prowadzonych przez Urząd Miejski. Niestety, ani razu nie udało nam się dostrzec pozytywów w tym aspekcie. Na szczęście urzędnicy zauważyli tą karygodną lukę w promocji miasta i postanowili znaleźć... pracownika od Facebooka.

Ratusz w Elblągu poszukuje człowieka, który zajmie się obsługą oficjalnych profili Urzędu Miejskiego w Elblągu na Facebooku, Twitterze oraz poprowadzi kanał na YouTube. Docelowo do jego obowiązków będzie należeć również obsługa kont w serwisie Instagram oraz aplikacji Snapchat. Wszystkie wyżej wymienione kanały social media są doskonałym polem do popisu jeżeli chodzi o szeroko pojętą promocję miasta. Do dziś, niestety, to pole nie jest wykorzystywane w 100 procentach.

To całkowicie nowe stanowisko w Urzędzie Miejskim. Pracownik będzie zatrudniony na ½ etatu tj. 20 godzin tygodniowo. Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: sierpień/wrzesień 2016r. Potencjalny chętny musi wykazać przynajmniej roczne doświadczenie i posiadać wykształcenie wyższe o kierunku marketing, reklama, ekonomia bądź dziennikarstwo. Co więcej? Umiejętność redagowania tekstów, wiedza i doświadczenie w organizowaniu akcji promocyjnych lub kampanii społecznych, znajomość narzędzi takich jak GoogleAdWords, Google Analytics, znajomość obsługi programów graficznych.

Chętni mogą składać swoje aplikacje do 16 sierpnia 2016 roku.

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Powiązane artykuły

Osoby od social media w Ratuszu nadal brak. Nikt nie spełnił wymagań

29.08.2016 komentarzy 4

Informowaliśmy już na naszych łamach o tym, że pięć osób było chętnych do obsługi miejskich kanałów social media. Niestety, jak udało się nam...

Elbląg sięga po social media. Na kim się wzorować?

08.09.2016

Co prawda konkurs na człowieka, który w odpowiednim departamencie w Ratuszu zajmie się obsługą social media nie został jeszcze rozstrzygnięty, ale już...