› bieżące
10:12 / 11.04.2013

Uwaga kierowcy! Czekają nas kolejne utrudnienia!

Uwaga kierowcy! Czekają nas kolejne utrudnienia!

fot. Konrad Kosacz

W związku z przebudową drogi wojewódzkiej nr 504. wystąpią kolejne utrudnienia w ruchu. Według informacji podanych przez firmę Eurovia Polska S.A. najwięcej przeszkód napotkamy na ul.12 Lutego, Trybunalskiej, Teatralnej oraz Nowowiejskiej.

Od dnia 12 kwietnia 2013 r. ulica 12 Lutego zostanie zwężona do jednego pasa w kierunku od ul. Grota Roweckiego do ul. Nowowiejskiej i w stronę przeciwną od ul. Teatralnej do wysokości skrzyżowania z ul. Trybunalską. Zostanie wprowadzony zakaz skrętu z ul. 12 Lutego w ul. Trybunalską, a także skręt w prawo z ul. Trybunalskiej w ul. 12 Lutego.

Przystanek autobusowy przy ul. Trybunalskiej zostanie przeniesiony przed skrzyżowanie z tą ulicą. Na ul. Nowowiejskiej od ul. 12 Lutego w kierunku ul. Traugutta jezdnia zostanie zwężona do jednego pasa. W kierunku przeciwnym będzie się odbywał bez zmian.

Na ul. Teatralnej zostanie wyłączony prawoskręt w ul. 12 Lutego. Skręcić w prawo będzie można z środkowego pasa. W obszarze skrzyżowania ulic 12 Lutego, Teatralna, Nowowiejska, Płk. Dąbka zmiany w organizacja ruchu będą obowiązywały do końca roku 2013.

Prosimy o ostrożną jazdę i zwracanie uwagi na oznakowanie tymczasowe.

 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%