› zapowiedzi
11:00 / 24.01.2017

Verba na Walentynki! Sąsiedzi! [KONKURS]

Verba na Walentynki! Sąsiedzi! [KONKURS]
Verba to zespół, którego nie trzeba wiele przedstawiać. Lata na scenie oraz masa przebojów.Dzięki rewelacyjnej atmosferze i wyjątkowej publice Bartek oraz Przemek postanowili zrobić specjalny walentynkowy prezent dla swoich fanów i już 10 Lutego zapraszają na wyjątkowy koncert do Elbląga.
 
Verba to połączenie 2 głosów Bartłomieja Kielara oraz Przemysława Mality. Bartłomiej Kielar jest założycielem, producentem muzycznym i wokalistą. Przygodę z muzyką zaczął już jako dziecko i tak zostało do dziś.
W 2012 roku do Bartka dołączył Przemysław Malita, bardzo utalentowany artysta i teraz razem kontynuują pracę. Silna pozycja Verby na rynku muzycznym sprawia, że mają wielką rzeszę fanów a w ciągu kilku lat wydali 12 płyt i kilkanaście teledysków.
 
Piosenki Verby “Mogliśmy”, za którą zespół otrzymał Superjedynkę, “Młode Wilki”, “Nie łam mi serca” ,“Głupia miłość” zna już każdy.Obecnie Verba regularnie koncertuje i zdobywa kolejną rzeszę fanów
młodego pokolenia.
 
A już 10 Luego zapraszamy na koncert do Elbląga, gdzie w Pubie Sąsiedzi będzie nie tylko można posłuchać, ale i również spotkać się, otrzymać autograf, zakupić płyty, koszuli i inne gadżety zespołu Verba.
Będzie to nie tylko wydarzenie muzycznie, a również szansa na spędzenie miłego wieczoru w towarzystwie Bartka i Przemka.
 
Serdecznie zapraszamy już dzisiaj!!!
Bilety dostępne w klubie.
JUŻ W SPRZEDAŻY!!!
 
Przedsprzedaż 30zł
W dniu koncertu 40zł
START GODZINA 20:00
 
A już w najbliższych dniach:
  • 21.01- Esti I Naked Princess
  • 28.01 Rave N Nature: Make Elbląg RAVE Again! 2 sale: TRAP i RAVE
  • 11.02 Muzyczny Powrót do przeszłości- wieczór taneczny lat 80 i 90
  • 25.02 SOLAR I BIAŁAS
 
Zapraszamy na wszystkie wydarzenia Pubu Sąsiedzi, a najświeższe informacje co i kiedy na www.pubsasiedzi.pl oraz na https://www.facebook.com/pubsasiedzi/
 

KONKURS!

Dla naszych Czytelników mamy 2 pojedyncze zaproszenia na koncert. Jedyne, co trzeba zrobić, to wysłać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu na adres konkursy@elblag.net. Na zgłoszenia czekamy do 10 lutego do godz 12:00. Zwycięzców poinformujemy o wygranej SMSem.

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%