› sport
09:09 / 27.08.2013

Video z udziałem piłkarek Startu. Zobacz jak wygrały turniej w hali CSB

Video z udziałem piłkarek Startu. Zobacz jak wygrały turniej w hali CSB

fot. Marcin Walędzik/elblag.net

W niedzielę dzięki zwycięstwu nad aktualnym Mistrzem Polski, drużyną MKS-u Lublin, piłkarki ręczne Startu Elbląg przypieczętowały zwycięstwo w drugim już turnieju podczas okresu przygotowawczego do sezonu ligowego. Krótko po zakończeniu tego bardzo emocjonującego pojedynku rozmawialiśmy z trenerem Pareckim oraz Ewą Sielicką, uznaną za najlepszą bramkarkę tego turnieju. Zobacz ich wypowiedzi oraz najciekawsze akcje w wykonaniu elbląskich zawodniczek.

Takiego turnieju, z udziałem m.in. Mistrza Polski i brązowego medalisty z zeszłego sezonu nie mogliśmy przegapić. W dziale Sport na naszej stronie znajdziecie Państwo relacje ze wszystkich czterech spotkań z udziałem Startu, łącznie z obszernymi galeriami zdjęć. Dziś prezentujemy materiał video z najciekawszymi akcjami w wykonaniu naszych zawodniczek oraz wypowiedziami trenera Pareckiego i Ewy Sielickiej po wygranym meczu z lubliniankami.

- Jest to niewątpliwie sukces tego zespołu. Jednak to nie teraz mamy wygrywać, tylko w lidze. Praca włożona w okresie przygotowawczym procentuje - mówi Antoni Parecki.

Trener mimo zwycięstwa potrafi jednak znaleźć jeszcze słabsze elementy w grze swojego zespołu. Jako jeden z nich wymienia nieupilnowanie Aliny Wojtas, która w niedzielnym meczu rzuciła nam aż 11 bramek.

- Nasz atak na dziś wygląda fajnie. Trzeba poprawić jeszcze grę w obronie. Ten mecz był dobrym sprawdzianem w tym elemencie.

Ewa Sielicka podkreśla, że zdobyta indywidualna nagroda jest dla niej sporym zaskoczeniem. Jej zdaniem atmosfera w zespole jest świetna, a trener jest dla piłkarek świetnym motywatorem.

Zapraszamy do naszego materiału video z Turnieju o Puchar Prezydenta Elbląga!

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%