› zapowiedzi
12:01 / 02.03.2013

W Dyskusyjnym Klubie Książki dla dzieci... "Dziennik cwaniaczka. Rodrick rządzi" Jeffa Kinneya

W Dyskusyjnym Klubie Książki dla dzieci...

W poniedziałek 4 marca o godz. 13.30 w Filii nr 5 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Rodziny Nalazków odbędzie się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci, poświęcone książce „Dziennik cwaniaczka. Rodrick rządzi” Jeffa Kinneya. Na spotkanie zapraszamy dzieci z Osiedla Zawada, jak również z innych części miasta. Wstęp wolny.

Greg Heffley to bohater cyklu książek Jeffa Kinneya. Greg, wkraczając w nowy rok szkolny, chce się odciąć od ostatnich miesięcy... a szczególnie od jednego wydarzenia z wakacji. Na swoje nieszczęście Greg ma brata Rodricka, który zna jego wstydliwie skrywaną tajemnicę. A tajemnice czasami się wydają... zwłaszcza kiedy w całą sprawę jest zamieszany dziennik. To bardzo zabawna historia pełna zwrotów akcji, która zapewne spodoba się każdemu dziecku.

Jeff Kinney jest twórcą gier komputerowych. Dzieciństwo spędził w okolicach Waszyngtonu, a w 1995 roku przeniósł się do Nowej Anglii. Mieszka w południowej części stanu Massachusetts razem z żoną Julie oraz dwoma synami, Willem i Grantem.

Więcej informacji: Małgorzata Gwóźdź tel. 55 625 60 95 Filia nr 5 przy ul. Rodziny Nalazków 20 mieści się w budynku Szkoły Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 1.

Dyskusyjne Kluby Książki działają przy wsparciu finansowym i merytorycznym Instytutu Książki.

Aleksandra Buła
Biblioteka Elbląska

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%