› daj znać
12:22 / 31.07.2018

W Elblągu zgubiono ortezkę dla dziecka. Pani Magda prosi o informację (aktualizacja)

W Elblągu zgubiono ortezkę dla dziecka. Pani Magda prosi o informację (aktualizacja)

Pani Magda, która wychowuje majacego ponad roczek, wymagającego rehabilitacji Alanka, prosi o Waszą pomoc. W ośrodku rehabilitacyjnym w Elblągu przy ul. Królewieckiej 2 (nieopodal ul. Stoczniowej) został zgubiony aparat rehablitacyjny na rękę (ortezka). Uczciwy znalazca proszony jest o kontakt.

Na swoim profilu społecznościowym pani Magda zamieściła niedawno apel:

Kochani zagubiliśmy Alanka ortezkę na rączkę. Może została u kogoś, może któryś z rodziców znalazł.Możliwe, że zostawiliśmy w ośrodku rehabilitacyjnym Krasnal na ławce. Zdjęcie poglądowe ( siwa z rzepami). Gdyby ktoś coś widział, wiedział proszę na priv.

Jeżeli ktoś z Was znalazł ortezę (aparat rehabilitacyjny stabilizujący przedramię) proszony jest o kontakt z naszą redakcją pod numerem telefonu: 55 232 62 23, lub za pośrednictwem naszego adresu poczty elektronicznej: redakcja@elblag.net.

Pzypomnijmy, ze chodzi o ortezę Alanka z Jegłownika, którego historię opisywaliśmy już na naszym portalu.  Chłopiec urodził się zdrowy. Dziesięć dni później wydarzyła się tragedia. Maluch wypadł na schody z wózka, który niosła matka z koleżanką. Dziecko doznało urazu mózgowo-czaszkowego, było poważne zagrożenie jego życia. Lekarze z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego uratowali chłopca, ale droga do pełnego zdrowia jest jeszcze daleka. Po tragedii Alanek trafił do rodziny zastępczej, która później adoptowała chłopca.

Możecie również pomóc Alankowi, który znajduje się pod opieką Fundacji Szlachetny Gest.

Aktualizacja

Ortezka została znaleziona. Wysyłajac informację do naszej redakcji pani Magda nie kryła wdzięczności.

Kochani siła w Was. Odnaleziona została ortezka. Dziękujemy!!! Pani(chce zostac anonimowa) znalazla niedaleko osrodka rehabilitacyjnego. Jestem Wam ogromnie wdzieczna!!!!

– poinformowała nas dzisiaj (1 sierpnia) szczęśliwa mama.  

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%