› inwestycje komercyjne
13:39 / 03.10.2012

W Hotelu Młyn otworzą basen z jacuzzi i saunami

W Hotelu Młyn otworzą basen z jacuzzi i saunami

fot. nadesłane

W czwartek 4 października w Hotelu Młyn przy ul. Kościuszki, zostanie otwarte Centrum Rekreacji Wodnych z trzema basenami i strefą saun. Centrum będzie działać w nowo wybudowanym, zabytkowym budynku dawnej biblioteki pedagogicznej, przeniesionym z ul. Pocztowej i adaptowanym na cele hotelowe.

- Osoby odwiedzające Centrum będą mogły skorzystać z basenu pływackiego o długości 13 m – informuje Adam Krause, kierownik Centrum Rekreacji Wodnych w Hotelu Młyn. - Na końcu torów wodnych zamontowany jest przeciwprąd imitujący nurt bystrej rzeki. Drugą atrakcją jest basen SPA, w którym będzie można skorzystać m.in. z wodospadu, gejzeru powietrza, masaży bocznych i jedynych w Elblągu leżanek powietrznych. Na najmłodszych czeka brodzik ze zjeżdżalnią wodną i parasolem wodnym.

Basen składa się z 3 niecek: pływackiej, rekreacyjnej i brodzika. W hali basenowej znajduje się również jacuzzi i strefa saun z sauną fińską, łaźnią parową, wodospadem i prysznicem z biczami wodnymi. W najbliższym czasie w ramach działań programowych Centrum, planowana jest organizacja zajęć dla dzieci, rodziców z dziećmi oraz zajęć aqua fitness.
 
Centrum Rekreacji Wodnych czynne będzie codziennie w godz. 9:00-21:30. W ramach promocji do końca października godzinne wejście na baseny i jacuzzi wyniesie 20 zł. Dzieci poniżej 1 metra wzrostu wejdą bezpłatnie. Cena biletu obejmie wejście do strefy saun w godzinach wieczornych, które będą uruchamiane po wcześniejszej rezerwacji w recepcji Centrum. 

Uruchomienie CRW zostało dofinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013, w kwocie blisko 660 tys. zł. Łączny koszt inwestycji to ponad 2 mln zł.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%