› zapowiedzi
14:05 / 24.05.2016

W Kinie Światowid trwa tyDZIEŃ wychodnego dla mam

W Kinie Światowid trwa tyDZIEŃ wychodnego dla mam

Kino Światowid zachęca wszystkie Mamy żeby jeszcze do 26 maja zarezerwowały czas dla siebie i zaprasza na akcję: tyDZIEŃ wychodnego dla Mam.

W Kinie Światowid jeszcze do 26 maja trwa akcja tyDZIEŃ wychodnego dla Mam Promocją objęte zostały wszystkie filmy, oprócz „X-Men Apocalypse". Za to w ten najważniejszy dzień, 26 maja, wszystkie filmy, bez wyjątku będzie można obejrzeć płacąc okazyjną cenę. Co to oznacza? Widzowie, którzy będą chcieli uczcić Święto Mamy w Kinie Światowid za wstęp na seans zapłacą tylko 10 zł!  Bilety dostępne są WYŁĄCZNIE w kasie kina NA HASŁO: „wychodne dla mam" (nie obowiązuje rezerwacja i sprzedaż online). 

Z myślą o wszystkich Mamach, firma Oriflame przygotowała niespodziankę. Podczas "tygoDNIA wychodnego dla Mam" (od 20 do 26 maja)  będzie można wziąć udział w losowaniu około 50 nagród.

W repertuarze: „Dzień matki", „Nienasyceni", „Modelka", „Mój przyjaciel orzeł", „Błogosławiona wina" oraz  „X-Man Apocalypse" (26 maja), „Alicja po drugiej stronie lustra" (premiera od 24 maja).

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%