› bieżące
13:38 / 08.05.2014

W kwietniu w squasha najlepiej grał Radosław Łuczak

W kwietniu w squasha najlepiej grał Radosław Łuczak

fot. nadesłane

Zakończyła się kwietniowa rywalizacja w lidze squasha, prowadzona przez Szkołę SCORE i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Najlepszym zawodnikiem minionego miesiąca okazał się Radosław Łuczak, który prowadzi także w klasyfikacji generalnej SportsArt Fitness Squash League.

Tradycyjnie już na początku każdego miesiąca odbywa się podsumowanie rywalizacji w lidze squasha. Po podliczeniu wszystkich wyników, okazało się że w kwietniu najrówniejszą formę prezentował Radosław Łuczak, który zgromadził na swoim koncie 271. Dodatkowo, najlepszy gracz kwietnia prowadzi także w klasyfikacji generalnej SportsArt Fitness Squash League. Drugie miejsce, podobnie jak miesiąc temu, zajął Sławomir Grudziński (248 pkt) a trzecim graczem kwietnia został Arkadiusz Mateusiak, który zgromadził 200 punktów. Natomiast najaktywniejszym zawodnikiem miesiąca okazał się Bartłomiej Mateusiak, który w kwietniu rozegrał najwięcej meczy. W nagrodę otrzymał od Szkoły Tenisa SCORE karnet na squasha.

- Dużym zaskoczeniem ostatniego miesiąca jest postawa Pawła Żwierełło - mówi Mateusz Skorek ze Szkoły Tenisa SCORE. - Paweł zaledwie od dwóch miesięcy rywalizuje w lidzie SportsArt Fitness, a już zdołał uplasować się na wysokim czwartym miejscu, zdobywając w kwietniu 136 punktów.

Zawodnicy rywalizujący w rozgrywkach ligowych rozegrali także pierwsze majowe mecze. Podczas ostatniej ligowej kolejki komplet zwycięstw zanotował Grzegorz Stępień, który najpierw pokonał 3:2 Bartłomieja Wrzoska, następnie ograł 3:1 Bartosza Mateusiaka, a na koniec zwyciężył 3:0 z Łukaszem Belewiczem. Dwa zwycięstwa, w dwóch rozegranych meczach, zanotował także Arkadiusz Stępień. W pokonanym polu pozostawił Bartłomieja Wrzoska i Bartosza Mateusiaka, a oba pojedynki zakończyły się wynikiem po 3:0. Na korcie pojawiła się także jedyna w tym gronie kobieta. Była nią Karolina Skorek, która w rozegranym meczu pokonała 3:1 Bartłomieja Wrzoska.

Wyniki spotkań z 4 maja: Karolina Skorek - Bartłomiej Wrzosek 3:1, Arkadiusz Stępień - Bartłomiej Wrzosek 3:0, Bartłomiej Wrzosek - Łukasz Belewicz 3:0, Arkadiusz Stępień - Bartosz Mateusiak 3:0, Łukasz Belewicz - Emil Łunio 3:0, Bartosz Mateusiak - Łukasz Belewicz 3:0, Bartosz Mateusiak - Emil Łunio 3:0, Grzegorz Stępień - Bartłomiej Wrzosek 3:2, Bartłomiej Wrzosek - Emil Łunio 3:0, Grzegorz Stępień - Bartosz Mateusiak 3:1, Bartłomiej Wrzosek - Bartosz Mateusiak 3:1, Grzegorz Stępień - Łukasz Belewicz 3:0.

Wyniki rozegranych pojedynków i aktualne tabele SportsArt Fitness Squas dostępne są na stronach internetowych organizatorów pod adresem www.mosir.elblag.eu oraz www.tenis.elblag.pl. Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników oraz kibiców w każdą niedziele o godzinie 17.00 na korty squashowe mieszczące się w przy al. Grunwaldzkiej 135 hala CS-B).

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%