› bieżące
16:08 / 19.03.2013

W Multibabykinie "Dzień Kobiet". Sprawdź, kto wygrał

W Multibabykinie

Multikino zaprasza Przyszłe Mamy oraz Młodych Rodziców wraz z Niemowlętami oraz Dziećmi do 3 roku życia na Multibabykino. W programie Multibabykino, 20 marca zaprezentowany zostanie film: "Dzień kobiet". Podwójne zaproszenie otrzymała Pani Anetta Samborska.

Idea Multibabykino jest prosta - dzieci czują się wspaniale, rodzice czerpią przyjemność z kina. Multibabykino adresowane jest do przyszłych mam oraz młodych rodziców, którzy staraj się godzić obowiązki rodzinne z własnymi przyjemnościami, takimi jak np.: kino.

Multibabykino to seanse filmowe, podczas których prezentowane są najnowsze produkcje dla dorosłych. Repertuar grany podczas Multibabykino można sprawdzić na www.multikino.pl/pl/extra/kobiety.

Multibabykino odbywa się regularnie co tydzień, w każdą środę o godz.: 12:00.

Na potrzeby najmłodszych widzów Multikino przygotowało specjalne warunki na salach kinowych. Sale mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sale są klimatyzowane, więc kiedy doskwierają upały, sale kinowe są dla niejednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem. Na sali kinowej każdorazowo ustawione są też siedziska i nosidełka, na które rodzic może przesadzić dziecko z wózka. Warunki są sprzyjające dla maluchów, które chętnie śpią podczas seansów. Niemowlęta na czas wyjścia rodziców do kina nie muszą być odstawione od piersi mamy, bo podczas Multibabykino tworzy się wyjątkowa społeczność, która doskonale rozumie potrzeby małego człowieka.

Cena biletu: 15 zł

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%