› rozrywka
11:41 / 25.01.2013

W Multikinie dziś aż cztery premiery. Co jest grane?

W Multikinie dziś aż cztery premiery. Co jest grane?

Amerykański horror, adaptacja wielkiej francuskiej powieści, dramat oparty na faktach i polska komedia romantyczna. Dziś w Multikinie aż cztery premiery filmowe.

Kolekcjoner

Reżyseria: Marcus Dunstan
Scenariusz: Marcus Dunstan, Patrick Melton
Obsada:
Josh Stewart - Arkin
Christopher McDonald - Pan Peters
Lee Tergesen - Lucello
Johanna Braddy - Missy Solomon
Andre Royo - Wally
Robert Pralgo - Doktor
Emma Fitzpatrick - Elena
Shannon Kane - Paz

Nowy horror twórców cyklu „Piła” - najpopularniejszej serii filmów grozy ostatniej dekady, która zarobiła na świecie ponad miliard dolarów.

Gdy za namową przyjaciół piękna Elena (Emma Fitzpatrick, odkryta przez Davida Finchera w „The Social Network”) przybywa na imprezę w klubie, o którego istnieniu wiedzą tylko wtajemniczeni, nie podejrzewa nawet, że beztroska zabawę zamieni się wkrótce w krwawą łaźnię, zaplanowaną przez psychopatę zwanego Kolekcjonerem. Uprowadzona przez mordercę, Elena trafi do hotelu, który przekształcono w labirynt wymyślnych tortur. Zrozpaczony ojciec dziewczyny (Christopher McDonald) zrobi wszystko, żeby wyrwać ją ze szponów sadysty, którego spryt i pomysłowość w torturach zaskoczyłyby nawet Jigsawa. Milioner użyje wszelkich możliwych sposobów, by wraz z grupą najemników przekonać Arkina (Josh Stewart, znany z przebojów „Mroczny Rycerz powstaje” i „Prawo zemsty”) - jedynego człowieka, który jak dotąd wymknął się nieobliczalnemu Kolekcjonerowi - żeby pomógł mu schwytać i zlikwidować dewianta.


Les Miserables: Nędznicy

Reżyseria: Tom Hooper
Scenariusz: William Nicholson
Obsada:
Hugh Jackman - Jean Valjean
Russell Crowe - Inspektor Javert
Anne Hathaway - Fantine
Sacha Baron Cohen - Monsieur Thenardier
Helena Bonham Carter - Madame Thenardier
Eddie Redmayne - Marius Pontmercy
Aaron Tveit - Enjorlas
Amanda Seyfried - Cosette

Adaptacja powieści Victora Hugo. Historia rozgrywa się na tle rewolucji francuskiej, wojen napoleońskich i stanowi pretekst do przedstawienie panoramy ludzkich losów. Galernik i złoczyńca Jean Valjean (Hugh Jackman) po 19 latach więzienia wychodzi warunkowo na wolność. Jednak cienie przeszłości nie dają mu spokoju. Celem inspektora Javerta (Russell Crowe) jest odnalezienie skazańca.


Niemożliwe

Reżyseria: Juan Antonio Bayona
Scenariusz: Sergio G. Sánchez
Obsada:
Ewan McGregor - Henry
Naomi Watts - Maria
Geraldine Chaplin - kobieta
Tom Holland - Lucas
Oaklee Pendergast - Simon
Samuel Joslin - Thomas

Niesamowity. Niepowtarzalny. Niemożliwy… film na podstawie prawdziwej historii. Niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła tsunami 2004 roku – jeden z największych kataklizmów naszych czasów.

Tajlandia, 2004 rok. Maria (Naomi Watts) i Henry (Ewan McGregor) wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednak zamieni się w prawdziwe piekło. Pewnego dnia, nad ranem, od strony morza dochodzi przerażający huk. Maria, Henry i wszyscy mieszkańcy hotelu zamierają w bezruchu. W chwilę później cała plaża, budynki i znajdujący się na niej ludzie zostają zmieceni przez monstrualną falę tsunami. Woda zabiera wszystkich i wszystko. Wszystko… z wyjątkiem nadziei.
Porywająca fala autentycznych emocji.


Podejrzani zakochani
Reżyseria: Sławomir Kryński
Obsada:
Bartek Kasprzykowski - Albert
Sonia Bohosiewicz - Barbara
Weronika Książkiewicz - Simona
Rafał Królikowski - Alex
Krzysztof Kiersznowski
Jerzy Schejbal
Rafał Rutkowski
Sławomir Orzechowski

Nieśmiały Albert szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę. Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców. W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka przestępców, polująca  na bezcenną kolekcję diamentów. W intrydze pełnej omyłek nikt nie wie, kto jest podejrzany, a kto zakochany. Tu nawet zakochanymi zostaje się z przypadku! Wraz z inteligentem i romantyczką w ciąg nieprawdopodobnych zdarzeń miłosno-kryminalnych zostaną wplątani femme fatale, rabuś, oszust i kierownik-służbista.


Więcej informacji oraz pełny repertuar znajdą Państwo na stronie www.multikino.pl
Bilety do kupienia w kasach kina lub online na stronie internetowej.

Zapraszamy!

Źródło: multikino.pl

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%