› sport
12:32 / 04.12.2015

W niedzielę bądź razem ze św. Mikołajem na lodowisku

W niedzielę bądź razem ze św. Mikołajem na lodowisku

Jak co roku 6 grudnia będzie dniem szczególnym dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Tego dnia elbląskie lodowisko Helena odwiedzi święty Mikołaj, który wraz ze swoimi pomocnikami, będzie bawił i umilał czas dzieciom oraz dorosłym.

Zapowiada się niesamowity niedzielny wieczór na elbląskim lodowisku Helena. O godzinie 18.00 rozpocznie się festyn rodzinny p.n. „Mikołajki z Media Markt”. Każdy, kto tego dnia odwiedzi obiekt Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie będzie mógł narzekać na nudę. Organizatorzy przygotowali ciekawy program, który zadowoli zarówno najmłodszych jak i nieco starszych elblążan.

- Mikołajki na lodzie to impreza skierowana do całych rodzin - informuje Marek Kucharczyk, Specjalista ds. Marketingu i Reklamy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Na każdego, kto dołączy do zabawy ze Świętym Mikołajem, będą czekały nagrody i niespodzianki. Elblążanie już w ubiegłym roku pokazali, że ten czas chcą spędzać z nami i jestem przekonany, że nie inaczej będzie także w najbliższą niedzielę.

A patrząc na program „Mikołajek z Media Markt” warto niedzielny wieczór zarezerwować właśnie na odwiedzenie lodowiska. W czasie spotkania ze świętym Mikołajem nie zabraknie gier i zabaw. Na dzieci będą czekały m.in.: konkursy wiedzy o tematyce świątecznej, rodzinny konkurs jedzenia świątecznych rogalików, a dla sprytnych wyścig od maskotki do maskotki czy akcent hokejowy, czyli strzelania krążkiem do bramki. Dodatkowo, przy wejściu na taflę lodowiska każda osoba otrzyma w prezencie czapkę św. Mikołaja.

- W świąteczny klimat wprowadzi nas odpowiednia muzyka oraz specjalnie na ten dzień zainstalowane światła - twierdzi prowadzący imprezę Krzysztof Panas. - Nie zabraknie oczywiście akcentu tanecznego, który wśród uczestników zabawy ma wzbudzić jeszcze większą aktywność. Każdy będzie mógł sobie zrobić zdjęcie ze św. Mikołajem, a na tych którzy wezmą udział w grach i zabawach, czekają słodkie upominki.

W czasie zabawy na lodowisku może przebywać ograniczona liczba osób, dlatego organizatorzy zachęcają do wcześniejszej rezerwacji bądź zakupu biletów wstępu. Wszyscy, którzy ten dzień chcą spędzić na lodowisku Helena powinni już teraz pomyśleć o zakupie wejściówek. Podczas imprezy nie będą uwzględniane karnety miesięczne oraz ceny ulgowe biletów.

W najbliższy weekend zmianie ulegną także godziny funkcjonowania lodowiska. Z uwagi na Międzynarodowy Turniej Hokeja na Sledgach w piątek i sobotę (4-5 grudnia) odwołane zostają wszystkie ogólnodostępne ślizgawki. W tych dniach nieczynna będzie także sala do tenisa stołowego. Natomiast w niedzielę (6 grudnia) z uwagi na Mikołajki na lodzie, ostatnia ogólnodostępna sesja rozpocznie się o godz. 15:40, natomiast sesje o godz. 16:40 i 17:00 zostają odwołane.

„Mikołajki z Media Markt”, których organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, odbędą się 6 grudnia (niedziela) o godz. 18.00 na lodowisku Helena. Bilety w cenie 11 zł, wypożyczenie łyżew 6 zł. Wejściówki można rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest we wtorki, czwartki i  piątki w godz. 16:00 do 19:30 oraz soboty i niedziele w godz. 11:00 – 18:00. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy. Rezerwacja biletów możliwa jest do piątku 4 grudnia, natomiast odbiór wejściówek odbywać się będzie w sobotę 5 grudnia w godz. 12:00-15:00 w kasie lodowiska. Po tym terminie nieodebrane bilety trafią do wolnej sprzedaży, która odbywać się będzie w dniu imprezy w kasie lodowiska od godz. 17:00.

Tekst i fot. MOSiR

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%