› bieżące
09:00 / 16.02.2014

W Ostródzie odbędą się targi motoryzacyjne

W Ostródzie odbędą się targi motoryzacyjne

fot. Konrad Kacprzak

Najnowsze propozycje dealerów samochodów osobowych, motocykli, a także oferty firm oferujących usługi w branży motoryzacyjnej. Wszystko to w Arenie Ostróda podczas Targów Motoryzacyjnych Auto Moto Arena, które odbędą się w dniach 14-16 lutego 2014 r.

Wydarzenie będzie nie tylko szansą na zapoznanie się z trendami, ale przede wszystkim okazją do spotkań biznesowych z potencjalnymi klientami oraz liderami rynku motoryzacyjnego w Polsce. Wśród wystawców znalazły się takie marki jak: Toyota, Lexus, Mazda, Seat, BMW, Hyundai, Isuzu, Honda, Citroen, Ford, Kia, Subaru, Skoda. Reprezentowane będą przez dealerów z województw: warmińsko-mazurskiego i pomorskiego.

Poza najnowszymi modelami znanych na świecie marek samochodowych, podczas Auto Moto Arena, zostaną zaprezentowane także ciekawe usługi dedykowane branży, np. najnowsze trendy w transporcie kosztowności, pieniędzy i dokumentów.

- Centralne Biuro Zabezpieczeń zaprezentuje ofertę BOX SECURITY SUITCASE klasy A,B,C,D,E, pakiety lokalizacyjne NAVI-CASH czy ofertę bankowozów typu C – mówi Adrian Kwiatkowski, Project Manager.

Ponadto na terenie Areny Ostróda staną demo cary firmy BUD WIL, Sony i Playstation oraz multimedialna przyczepa i stanowiska Sony Playstation, gdzie będzie można bezpłatnie wziąć udział w wirtualnych wyścigach samochodowych.

- Dla tych, których zachwyci dźwięk wydobywający się z demo carów przygotowane będzie stoisko Sony car audio, gdzie będzie można nabyć w specjalnie przygotowanych cenach sprzęt do swojego samochodu - mówi Adrian Kwiatkowski.

W strefie bezpiecznego poruszania się na drodze, przygotowanej przez Komendę Powiatowa Policji w Ostródzie, w symulatorze będzie można przeżyć dreszczyk emocji i przekonać się jak czuje się człowiek podczas dachowania. Natomiast dzięki alkogoglom będzie można zobaczyć jak zmienia się percepcja pod wpływem alkoholu.

Targi odbędą się w dniach 14-16 lutego, w godz. 10 – 18. Pierwszy dzień skierowany będzie tylko do gości biznesowych, ale sobota i niedziela to dni otwarte dla wszystkich zwiedzających. Wstęp na jeden dzień targów kosztuje 10 zł. Cena biletu rodzinnego jednodniowego 2+1 (dzieci do lat 16) to 15 zł. Bilety do nabycia w rejestracji. 

Wkrótce w elblag.net relacja naszych reporterów z tego wydarzenia. 

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%