› bieżące
08:12 / 03.08.2018

Wahasz się czy kupić Autoraport opinie klientów cię przekonają

Wahasz się czy kupić Autoraport opinie klientów cię przekonają

Czy przymierzasz się do zakupu samochodu używanego, ale dopadają Cię wątpliwości czy te modele, które masz na oku są warte Twoich pieniędzy, być może oszczędności albo kredytu? To ważne pytania i czas na rozwianie wątpliwości jest właśnie teraz, przed wydaniem niemałej sumy jaką pochłania zakup auta.

Autoraport weryfikuję czy słowa sprzedawcy są prawdziwe

Rynek wtórny aut używanych w naszym kraju obfituje w przeróżne oferty; dobre i takie w których sprzedawca chce na nas zarobić oferując coś, czego znając historię byśmy nigdy nie zaryzykowali kupna. Oto historia pana Grzegorza, który właśnie uniknął trefnego zakupu:

Cześć! Bardzo dziękuję za tą informację, jest wyczerpująca i w pełni mnie przekonała o rezgnacji z kupna tego auta. Jestem bardzo wdzięczny, jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam cały zespół Autoraporu. ps. mam nadzieje ze historia kolejnego auta nie okaże się tak burzliwa.

- Grzegorz Ś.

Aby oszczędzić sobie kłopotów i uniknąć zakupu auta z przygodami wystarczy prosta rzecz: sprawdzenie VIN, wielu sprzedawców dobrowolnie umieszcza VIN w ogłoszeniach, jeśli w ogłoszeniu go zabrakło, zawsze możesz o niego spytać, jeśli sprzedawca odmawia jego podania, znaczy że ma coś do ukrycia, zyskujesz wtedy jasność, że to ogłoszenie jest podejrzane. Ale jeśli posiadamy nr VIN danego pojazdu, to zróbmy z niego użytek, bo to przepustka do wiedzy.

Dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę i życzę powodzenia bo usługi jakie państwo prowadzicie są jak najbardziej potrzebne.

- Krzysztof Z.

Kolejne opinie do znalezienia na stronie autoraport-opinie.pl

Autoraport oferuje błyskawiczną wyszukiwarkę informacji o pojeździe, którego VIN posiadamy. Sprawdzisz historię pojazdu z niezależnych i obiektywnych źródeł, jak ubezpieczyciele, aukcje samochodowe, wydziały komunikacji, urzędy stanowe, autoryzowane stacje obsługi (ASO), aukcje pojazdów po szskodzie całkowitej oraz Policja. Te źródła informacji na pewno są bardziej wiarygodne niż to, co chce Ci o pojeździe opowiedzieć sprzedawca. Sprawdzenie VIN to bardzo rozsądny odruch w fazie poszukiwań samochodu; daje klarowną jasność, co działo się z pojazdem, oraz odpowiada na bardzo kluczowe pytania;

  1. Czy ten pojazd miał wypadki, kolizje? Jeśli tak to jakie?
  2. Czy był kradziony?
  3. Ilu miał właścicieli?
  4. Czy to czasem nie była taksówka albo auto firmowe?
  5. Jakie miał naprawy w przeszłości?
  6. Jakie są Oryginalne Dane Techniczne
  7. Jakie auto miało przebiegi?
  8. oraz wiele innych.

Bardzo dziękuję za dane które otrzymałam. Po zapoznaniu się z danymi które kupiłam na Waszej stronie dowiedziałam się że moje nowe autko zamiast 61 tys. przebiegu posiada 168 tys. Po zakupie jakie miało miejsce 7 maja autko zaczęło się psuć. Zażądałam zwrotu za naprawę autka ale sprzedający stawiał opory. Ale gdy uświadomiłam sprzedającego, że wiem o prawdziwym przebiegu samochodu. Szybko oddał mi pieniądze i zabrał autko.

- Ania K.

Błędna decyzja niesie za wiele kosztów. Sprawdzaj VIN przed zakupem

Wyszła mi szkoda całkowita kupionego pojazdu. Co mam zrobić a autko kupiłem wczoraj?

- Zbigniew R.

Nie czekaj ze sprawdzeniem VIN na później, to się po prostu nie opłaca, polskie prawo nie sprzyja nam kupującym. Ubieganie się o odszkodowanie jeśli okaże się że zakupiliśmy nieświadomie pojazd kradziony lub po wypadku jest żmudne, kosztowne i potrafi ciągnąć się latami. Niestety koszty pokrywa zainteresowany, więc nie kupujmy kota w worku, jak zrobił to Pan Zbigniew.

Ciągle dostajemy maile z podobnymi zapytaniami, niestety nie mamy prostych rad w takich sytuacjach. Wniosek nasuwa się sam. Sprawdzenie VIN po zakupie to ruch wykonany za późno.

Autoraport bardzo mi pomógł w podjęciu decyzji, poza tym bardzo dobry i szybki kontakt. Będę was polecać i sam jeszcze raz na pewno skorzystam bo jestem w trakcie szukania auta.

- Krzysztof Ł.

Jasny obraz tego co kupujemy da nam pewność podczas podejmowania decyzji o zakupie a także podczas negocjacji cenowych, o czym przekonali się nasi zadowoleni klienci. Sprawdzenie VIN to też prosty sposób na uniknięcie zawodu. Mamy nadzieję, że opinie naszych klientów pomogą Państwu w dokonaniu trafnych wyborów, życzymy też zadowolenia z zakupu i radości z jazdy nowo nabytym wozem.

Bardzo dziękuję za tak obszerną i dokładną interpretację tych faktów. Sprawdzanie VIN było szybkie i łatwe. Serwis godny polecenia.

- Dariusz S.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%