› zapowiedzi
22:00 / 31.05.2013

Wakacje z Akademią Małego Pływaka

Wakacje z Akademią Małego Pływaka

Akademia Małego Pływaka zaprasza wszystkie dzieci od 3 miesiąca do 16 roku życia na zajęcia odbywające się w okresie letnim. Zapraszamy również do udziału w konkursie organizowanym przez Akademia Małego Pływaka w którym można wygrać Półkolonie lub zajęcia wakacyjne dla rodziców razem z dziećmi. Wszystkie informacje na temat konkursu znajdą państwo na stronie www.akademia-malego-plywaka.com

W te wakacje organizujemy Sportowe Półkolonie do dzieci w wieku od 6 do 16 lat które odbywają się w Kadynach oraz zajęcia na basenie z Nauki Pływania dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 12 lat .

W tym roku podczas Sportowych Półkolonii będziemy poznawali różne rodzaje aktywnego spędzania wolnego czasu. Podczas naszych spotkań dzieci będą miały okazję wspinać się na ściance wspinaczkowej, bawić się w parku linowym „Chrobry”, poznać takie sporty jak wake i skim boarding które są świetną zabawą nad wodą oraz przejść intensywny kurs nauki wind lub kite surfingu.

Zajęcia będą odbywały się w Elblągu, Jagodnie oraz Kadynach. Dodatkowo w programie jest wycieczka motorówką do Krynicy Morskiej. Oprócz ciągłego doskonalenia swoich umiejętności przygotowaliśmy dla dzieci również wiele innych atrakcji takich jak ciąganie koła za motorówką czy Noc Robinsona na plaży przy ognisku, gitarze i wspaniałej zabawie.

Programowo wyjazd będzie codziennie o godzinie 8.00 spod Placu Jagiellończyka natomiast powrót będzie o godzinie 15.30. Ostatniego dnia dzieci zostają razem z nami na plaży świętować noc Robinsona spędzając ją pod gołym niebem (oczywiście do samego snu będą przygotowane namioty w których będziemy spali w swoich grupach) , puszczając lampiony, śpiewając piosenki i dobrze się bawiąc przy ognisku i dobrej muzyce ( Jeżeli jest taka potrzeba jest możliwość aby rodzice przyjechali spędzić z nami tą piękną noc). Powrót planujemy o godzinie 8.30 po śniadaniu. Wszystkie zajęcia będą się odbywały pod okiem wykwalifikowanych instruktorów sportu, opiekunów oraz animatorów którzy będą nam organizowali gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Półkolonie odbywają się w terminie:

• I turnus 1.07-6.07
• II turnus 8.07 – 13.07

Dzieci będą podzielone na 3 grupy wiekowe:

• I grupa 6-9 lat
• II grupa 9-12 lat
• III grupa 12-16 lat

W grupie będzie maksymalnie 15 osób a zajęcia z wind lub kite surfingu będą się odbywały w Małych 3-4 osobowych grupach. Wszystkie informacje odnoście Sportowych Półkolonii znajdą państwo na stronie www.akademia-malego-plywaka.com/polkolonie.

Zapisy oraz pytania można kierować pod adres email kontakt@akademia-malego-plywaka.com lub telefonicznie pod numerem telefonu 660-662-556 lub 791-844-777
 

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%