› zapowiedzi
14:36 / 08.03.2016

Walc wiedeński z mamą lub tatą

Walc wiedeński z mamą lub tatą

W sobotę, 12 marca, w Centrum Tańca Promyk odbędą się kolejne zajęcia skierowane do rodziców i ich pociech. Tym razem wspólnie zatańczą walca wiedeńskiego.

Na zajęciach będzie można nauczyć się walca wiedeńskiego, który charakteryzuje się dużą ilością obrotów. Dodatkowo dzieci i rodzice aktywnie i wesoło spędzą wolny czas.

Zajęcia to bardzo dobry sposób na spożytkowanie nadmiaru energii naszych pociech i doskonała zabawa z nimi – mówi jedna z mam. - Ostatnio wspólnie uczyliśmy się jiva, na końcu dzieci nie miały już siły wrócić do domu, a ja czułam, że spaliłam sporo kalorii.

Instruktorką na zajęciach jest Alicja Minkiewicz, która chwali swoich uczestników. - Rodzice i dzieci, tańczą z dużym zaangażowaniemRodzice są bardzo otwarci i bawią się tak samo dobrze, jak dzieci. Tylko z kondycją trochę u nich gorzej, dlatego robimy sobie przerwy, aby nieco odetchnąć, podczas gdy dzieci cały czas są zaangażowane w zabawę.

Do udziału w warsztatach zapraszamy dzieci od lat 4 oraz mamy, tatów, babcie, dziadków, ciocie, wujków. Należy zabrać ze sobą obuwie zmienne.

 Zajęcia odbędą się w sobotę, 12 marca w godz. 16:00 – 17:00 Centrum Tańca „Promyk" przy ul. Browarnej 80. Cena: 15 zł / rodzic + dziecko/, 20  zł /rodzic + 2 dzieci.  Bilet do nabycia przed zajęciami.

 

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%