› bieżące
09:25 / 01.05.2013

Walczymy o tytuł najmilszego miasta. Nadal musimy przytulać!

Walczymy o tytuł najmilszego miasta. Nadal musimy przytulać!

Wystartowała akcja Najmilsze miasto w Polsce. Do wygrania jest 500 tys. zł dla miasta i liczne imprezy. Elbląg spadł na dalsze miejsce w rankingu. Ale my, Elblążanie, jesteśmy solidarni nawet w najtrudniejszych momentach. Możemy odzyskać jeszcze pierwszą pozycję!

"Przytulać się" możemy do 18 maja. Każdy miły gest jest ważny, do wygrania bowiem jest szczególna nagroda:

- Wyróżnienie będzie szczególne, gdyż o wygranej zdecyduje postawa samych mieszkańców miast, a nie instytucje czy eksperci. Poza zaszczytnym tytułem, do wygrania są także imprezy plenerowe zorganizowane w trzech miastach-finalistach, a najmilsze miasto w Polsce otrzyma ogólnopolską promocję o wartości pół miliona złotych! - zachęcają organizatorzy. Najmilsze miasto ma być miejsce, którym spotkamy życzliwych, przyjaznych i otwartych na siebie ludzi. Dołącz do akcji i pomóż Elblągowi zdobyć tytuł "najmilszego miasta w Polsce". 

Aby wesprzeć nasze miasto w działaniu, wystarczy zalogować się na stronie www.fioletowastrona.pl, gdzie znajduje się więcej informacji o akcji, grafika i „Przewodnik po akcji”.

Akcja w RMF FM. Możemy zwiększyć szanse Elbląga!

Teraz uczestnicy mogą dodatkowo zwiększyć szanse swojego miasta na wygraną. Trzeba tylko wziąć udział w konkursie organizowanym przez radio RMF FM. Zasady są proste. Po zarejestrowaniu się na www.fioletowastrona.pl, wybraniu miasta, które chce się wspierać i wysłaniu pierwszego przytulenia, można odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi: "Dlaczego to Twoje miasto jest najmilsze w Polsce?". Najlepsza odpowiedź dnia zostanie odczytana na antenie RMF i nagrodzona koszem słodyczy od Milki, a każde wysłane przytulenie z miasta, które wspiera zwycięski uczestnik, będzie liczone podwójnie przez 24 godziny. Codziennie na stronie akcji będziemy ogłaszać nazwę miasta, któremu przytulenia liczyć się będą podwójnie.

49
0
oceń tekst 49 głosów 100%

Powiązane artykuły

Pokaż, że Twoje miasto jest jednym z najmilszych w Polsce

08.05.2013

Do końca pierwszej fazy akcji „Milka. Moje miasto się przytula” pozostały jeszcze blisko 2 tygodnie i Twoje miasto wciąż może dołączyć do grona...