› bieżące
09:08 / 30.01.2014

Walentynki w kinie Światowid. Złóż życzenia na ekranie!

Walentynki w kinie Światowid. Złóż życzenia na ekranie!

fot. nadesłane

Z możliwością złożenia życzeń na ekranie. Konkursowo, z atrakcyjnymi nagrodami. Na słodko i muzycznie. A przede wszystkim filmowo. Niespodzianek nie zabraknie. Takie będą Walentynki kinie „Światowid”. Wszystko to w piątek, 14 lutego o godz. 18.00.

- Przygotowaliśmy mnóstwo nagród dla par: dzień w SPA, zabiegi kosmetyczne, zaproszenia do restauracji i do kawiarni. A także wejściówki na ściankę wspinaczkową, na siłownię, na basen czy na Mistrzostwa Polski w Tańcu. Będą one do wygrania w konkursie, który przygotowaliśmy dla zakochanych – zapowiada Aleksandra Bielska z kina „Światowid”.

Niespodzianek będzie więcej. Seans filmowy poprzedzi muzyczny występ Leszka Wróbla, laureata Wyszukiwarki Talentów, zorganizowanej przez portal eKulturalni.pl Muzykowi towarzyszyć będą Kinga Gutmańska i Emil Wróbel. Grupa zaprezentuje własne utwory. Na widzów będą też czekały słodkości, które będzie można własnoręcznie ozdobić… i wręczyć drugiej połówce.

Walentynki w kinie Światowid to również okazja, żeby w wyjątkowy sposób złożyć życzenia ukochanej osobie. Wystarczy do 12 lutego wysłać treść życzeń na adres: kino@swiatowid.elblag.pl, a ukażą się one na kinowym ekranie w dn. 14 lutego o godz. 18.00, przed projekcją filmu „Facet (nie)potrzebny od zaraz”.

Film „Facet (nie)potrzebny od zaraz” – to nowoczesna, niebanalna komedia o poszukiwaniu miłości i różnych, często zaskakujących obliczach relacji damsko-męskich. W doborowej obsadzie: Katarzyna Maciąg, Joanna Kulig, Anna Czartoryska-Niemczycka, Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Michał Żebrowski, Łukasz Garlicki, Cezary Kosiński oraz debiutujący na dużym ekranie Czesław Mozil.

Miejsce: Kino Światowid, Sala kameralna Termin: 14.02.2014 r., godz. 18.00 Cena biletu: 15 złotych

Rezerwacja i zakup biletów on-line pod linkiem: http://rezerwacja.swiatowid.elblag.pl/eswiatowid/Repertoire.aspx?date=2014-02-14%2000:00:00&sort=Name&dateStart=0 Partnerzy: portal eKulturalni.pl, Hotel Srebrny Dzwon, Stara Mydlarnia, Akademia Sztuki Kosmetycznej Anny Węglińskiej, Studio Fitness Odessa, Restauracja Tokyo-Sushi, kawiarnia Wyspa Skarbów, Wspinalnia sp. z o.o.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%